Arkadaslar spor yapamiorum nedense :(?

Arkadaslar ben 1.60 boyunda ve 50 kiloyum yani kilolu biri değilim ama hayatimda dogru duzgun spor yapmadigimdan midir bir yarim saat yapayim dedim imanim gevredi sanki vucudum kaskati kesilmis esneyemiorum bir turlu bide cabuk yoruluorum sizce bunlari gidermek icin ne yapmaliyim sanki ustumdeb kamyon gecmis gbi hissediorum alt tarafi yarim saat yapmaya calistim duzgun bir sekilde spor yapmak istiorum ama vucudumun odun gibi olusu hareket yapmamı engelliyo bunun icin tavsiyeleriniz var mi bide evde bijac hareket yapayim dedim spor salonuna gitsen agridan olurdum heralde

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Antrenmanın şiddetini / miktarını kademeli olarak arttımanız gerekir. Yoksa overtraining olabilir, hatta sakatlanabilirsiniz.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Nerdeki salonunuz?

• İstanbul Anadolu Yakasındaki İstek Vakfı Okullarının merkez binasında ismini verirsem reklam olur diye banlanırım belki. İsterseniz özelden konuşabiliriz :)

Erkekler Ne Diyor 8

• baslamadan ısınma hareketleri yapıyor musun

0|0
    0|0
    • Daha bugun niyetlendim :) esneme hareketleri yapmaya calistim bazilari zorladi o yüzden de yoruldum saka gibi.d

• asıl hareketlere gecmeden ısınma hareketleri sart senin vücut daha ham ama zamanla alısacaksın

• devamlı spor yaptıkça şikayetlerin azalır

0|0
    0|0
    • Insallah bir niyetlendim onda da vucudum beni engelledi

• Hamlamışsın sen. Vücudun spora alışık olmadığı için ağır geldi. Spor yapmaya devam ettikçe vücudun alışacak ve bu tarz şikayetlerin kalmayacak.

0|0
    0|0
  • Dert etme iki güne geçer. Hamlamışsin

0|0
    0|0
  • azimli ol yılma

0|0
    0|0
  • sapor kararlı insanların yapacağı iştir.vaz geçme...

0|0
    0|0
  • alışkın olmadığın için ve maalesef tembelliğe alıştğın için

0|0
    0|0
    • Bunun icin bir tavsiyen var mi peki ne yapmaliyim bende spor yapmak istiorum ama hemen yoruluorum napıcam ben :(

• Insallah oyle olur.d bende ilk dedim yarim saatcik yaparim nolcak falan dedim ama olmadi yaparim die dusunmustum demek ben baya bir hareketsz kalmsm.

• birden vücut yüklenince ister istemez yorgun ve bitkin düştü dediğim gibi yapmanı tavsiye ederim kademe kademe

• yürümeyi çoğalt hiç bir şey yapamazsan

0|0
    0|0
    • Yurumeyi seviorun ama kosmaya gelince nefes nefese kalabiliorum bir sure sonra.d

• çok zorlama zaten kendini yürü kosma bosver :)

Kızlar Ne Diyor 1

• cevap hiç spor yapmadığın için böyle hergün düzenli spor yap ama çok zorlama ilk zamanlarda 20 dk ile başla sonra arttırabilirsin bir de vücudun güçsüz olabilir bir şey demek de zor ama vitamin alabilirsin doktora gidebilirsin

0|0
    0|0
    • Nasil sporlar yapayim sence ben basen sikilastirmak icin yaomaya niyetlendimde

Yükleniyor...