Omuzları genişletebilmemin bir yolu yordamı yok mu?

beyler !!! doluşun i̇çeri̇ye bi̇r mevzu var?
beyler benim boyum 1.72 kilom 59. Zayıf görünüyorum. Buna bağlı olarak omuzlarım dar. Bu omuzları genişletebilmemin bir yolu yordamı yok mu? Evde dumbell, göğüs yayı, bükbük gibi envaii çeşit alet var. Nolur bilen söylesin nasıl genişleteceğim bu omuzlarımı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• omuz kasları dumble ve barfiksle genişletilir, ama hareketleri farklıdır, mesela barfikste eller dışa doğru ve birbirine yakın olursa üst omuz kasları gelişir eller açık olursa alt omuz kasları gelişir, eller içeri bakacak şekilde olursa göğüs kasları ve karın kasları gelişir,

0|1
    0|0
    • dumble ile nasıl olucak peki?

• netten araştır yazarak tarif edemem, yanlış hareket yaparsan kaslara zarar verirsin ama en önemlisi ısınmadan dubmle çalışma

Kızlar Ne Diyor 1

• bencede barfiks çek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunu omuz kaslarin gelistigi kadar genisletebilirsin ancak ve omuzlarinin diklesmesi de biraz fark edr. Dumbell ile evde omuz kol ve gogus kaslarini gelistir. Biraz da olsa faydasi olacaktir.

0|1
    0|0
  • Spor yap kilo alırsın kas ağırlıgın artar omuzda gelişir başka yerlerde sadece barfiksle omuzun gelişti e ama hala zayıfsın pek değişmez spora başla üşenme

0|1
    0|0
  • Omuz kaslari denildigi uzere omuzla genislemez. Buna ust gogus ve kanat kaslari yogun etki eder. Sirtin ust bicimi V formnu aldiktan sonra genislersin.

0|1
    0|0
  • mevzu derin aga beni aşar
    ben gidiyorum

0|1
    0|0
  • Yüzme Tabikide.

0|1
    0|0
  • dumbell a olacak iş değil birader spor salonuna git en iyi teçhizatlar orda

0|1
    0|0
    • spor salonu için inan hiç zamanım yok stajım var aynı zamanda final haftasındayım ramazan ayıda geliyor evde yapmanın yolu yok mu?

• internette biraz araştır omuz genişletme hakkında bilgi var ama sana tavsiyem aksatma sakın başladığın antrenmanları...

• Düzenli olarak barfiks çek

0|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|1
  • Senin vücut yapın ektomorf. Yani omuzların dar göğüs kafesin dar kalçan dar. Fitness yapıp omuzları dikleştirebilirsin dik görüneceği için biraz daha geniş durur ama omuzlar genişlemez. Vücut yapın bu senin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...