Erkek arkadaşımın doğumgününde ona ne hediye almalıyım?

Selam arkadaşlar, yakında benim erkek arkadaşımın doğum günü var. 4 aydır birlikteyiz, sizce ona ne almalıyım? Saat düşündüm ama takmıyor, sevmiyor yani..

Erkekler, sizi ne mutlu eder (hediye olarak)?:)

Güncellemeler:
Künye + mektup + pasta :)

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevgilime doğum gününde gümüş künye yaptırmıştım üzerinde isimlerimiz yazıyordu, çevirincede beraber olduğumuz tarih.. 2 sene geçti hala takıyor :))

Haa bide kendim ufacık bi pasta yapmıştım buluştuğumuzda onun gözlerini bağladım ve bi dakka bekle dedim.. Pastayı çıkardım üzerine Mumları diktim yaktım ve gözlerini açtım.. Çok sevinmişti.. Birde mektup yazdım..

Günün sonunda en güzel doğum günüm buydu biliyormusun dedi..

Yüzünde o mutluluğu görmek benimde çok hoşuma gitmişti :))

Sanada bu tip hediyeleri önere bilirim yani gümüş künye, kolye, gömlek seviyorsa sportik bi gömlek, parfüm, t-shirt, resiminizi çıkartırıp çerçeveletdır yada yastık yaptır ikinizin resimiyle..

0|0
    0|0
    • Süpersiin ya :D Cok saol valla :) künye süper bi fikir ! :)

• Sey dusundum, künye olsun senin dedigin gibi uzerinde isimlerimiz ve tarih:) umarim takar.. kolye takiyor ama.. Bide mektup nasil tanistigimizi neler hissetigimi yazayim ve pasta yaptiririm uzerine birseyler yazdiririm olmaz mi?:)

• Aynen öyle yap bak mektuptada onu ilk gördügün anda ne hissetdiklerini yaz canim.. Iyiki varsin Iyiki benimlesin allah bizi ömür boyu ayirmasin felan yaz sonunada :) Sen eline kaat kalemi al bak nasil yaziyorsun :) Bence pastayi yaptirma kendin yap:) Patadan anlamiyorsan ufak bi kekte olabilir yani KENDIN yap ona cooooook sevinicek :) Askinin ellerinden yapilmis bir pasta :) Bak cok mutlu olacak sevgilin :) Benimki sarilip beni ellikere döndürmüstü basim döndü sonunda :)

Erkekler Ne Diyor 2

• o günü hatırlaman bile kafi,günümüzde bu ve bunun gibi şeyleri ne kadar anımsayıpda yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • günlüğünü hediye et :.. çok güzel olur yaa of off

0|0
    0|0
    • gunlugum yok :D uzgunum:D anaokulundan olan var :D ordada hoslandigim cocuktan bahsediorum yani guzel olmaz :D

• yuhh anaokuluna giderken kimden hoslanıyodun daha o yaşta:)))

Kızlar Ne Diyor 8

• künye-mektup-pasta çok iyi fikir hem kalbine hem gözüne hem midesine =) bende hep böyle yapıyordum, ilişkiniz uzadıkça manevi hediyeler daha ağırlıklı olmalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Nelerden hoşlanırsa, ona göre bir şeyler karar verebilirsin.

Model araba ya da uçak maketleri olabilir, puzzle olabilir, severek dinlediği birinin müzik cd.si olabilir, spora ilgili ise spor eşyası olabilir

öpücük bile olur :)

0|0
    0|0
  • manevi bir hediye verebilirsin mesela başbaşa geçirebileceğiniz bir sürpriz hazırla... illa maddi birşey mi gerekk

0|0
    0|0
  • Ben tuttuğu takımın kupasını alıcam :))

0|0
    0|0
  • Ben olsam 4 aylık sevgilime hediye almazdım fakat sana karışamam manevi bir şey olmalı.. Sevgini anlatan bir mektup yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ona özel bir mektup yaz, geçmişi hatırlat. En güzel hediye o olur.

0|0
    0|0
  • ona olan sevgini anlatan bi mektup yaz :)

0|0
    0|0
  • hediye fikrim yok ama sondaki (hediye olarak) notu pek şeker olmuş, söylemeden edemeyeceğim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...