Böylelikle forma girebilir miyim sizce?

Aksam 5ten sonra yemek yemiyorum. her gun yag yakıcı yesil cay iciyorum ve 3.000 tane 100er set hizli hizli ip atliyorum. Böylelikle ne kadar surede forma girerim?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• girersin ama diyet yememek degil

0|0
    0|0
  • Çok hizli kilo veririsin bu şekilde ancak saglikli değil

0|0
    0|0
    • ama yemekten cok kismiyorum

• saat 5den sonra yemek yemiyorisen saat 9 gibi uyursan iyi ancak yok 12 1 hatta daha geç oluyorsa arada 8 ve 11 de yeşil ekşi elmalar var ya da kivi falan ye sindirim sistemine iyi gelicek meyveler seç.. İp atlama olayini hiç birakma gerçekten bir kaç ay sonra aynada kendine baktiginda özellikle bacaklar sırt ve kalça bölgesinde ki değişiklikler çok hoşuna gidicek.. birde tavsiye istersen ip te 100 tane standar atlamak yerine 50 tane ayak parmaklarinin ucunda atla parmak ucu derken balerin gibi değil sadece topuklarini yere basma bu şekilde çok daha iyi verim alırsın ve kondisyon içinde çok önemli yıllardir sporun içindeyim ip atlamak mi koşmak mi dersen hiç tereddütsüz ip atlamayi tercih ederim .. ilerliyen zamanlarda saymayi birak bacaklalarin yoruldugunda zorla zorla artik baktik vucudun saga sola kaymaya başliyor o zaman birak tek ayaga geç 50 sag atla 50 sol atla şekli değiştirmek faydali olur ama şimdilik düz atlayişlar bile yeterli olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...