İlk deneyimim olucak fikir ve düşünceleriniz nelerdir...?

Arkadaşlar tanığım yanında vücut geliştirme salonun da a dan z ye her taraf yani bölgede kas geliştirmeye çalışacağım ama ilk gittiğim için orada neler yaptıyorlar programlar nasıl ayarlanıyor ya da kurallar ve bunun gibi örnekleri acıklarmısınız...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayirlisi Olsun , İlk önce boyun ölçülecek kilon ölçülecek omuz göğüs triceps biceps baldır bel kalça bacak bilek ölçülerin alinacak ve nasil bir vücut istediğin hakkında konusulmaya baslanılacak nasil bir tip istediğine göre sana spor hareketleri sana uygun olan hareketlerı göstericek yapılısı kac defa yapılısını kac günde ne yapman neyı nasıl yapman gerektıgını ınce detayına kadar anlatıcak göstericek ondan sonra sana göre bir besin çizelgesi çikartacak ve sende buna uyarak sporuna devam ediceksin ilk 2-3 hafta zorlanırsın yorulursun elini ayağını kaldıracak takadın dahi kalmayabilir çünkü kaslarin ilk başta parçalanıcak ondan sonra tekrar onarıma başlicak

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim sağol çok açıklıyıcı olmuş keşke herkez sen gibi açıklasa yardımcı bulunsa:) ya bide ben normal omuz bacak baldır boyun göğüs paklava :D anlıcağın bütün kasları geliştirmek istiyorum...

• Evet şişer ve gelişir kollar vücutta en çok kolay gelişen kas grubudur dert etme :) ama diğer taraflarınıda ihmal etme

• en sordugum soruya bakarmısın?

Kızlar Ne Diyor 1

• sen vücudu yap sonra beni ara ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen hocani takip et yeter ilerleyen zamanlarda beraber bir program falan yaparsiniz

0|0
    0|0
    • orada değişik kurallar falan uygalanıyor mu

• hayır değişik hiçbir kural yok.Hoca sana program veriyor yeni oldugun icin hareketleride gosterecektir bu programa uyup yoluna bakiyorsun

• Sen antrenörle tanış gerisini düşünme, adam bunları düşünmek ve öğretmek için para alıyor zaten.

0|0
    0|0
    • teyze oğlumun birisinle çaşıltırdığı yer ortak ücretsiz olabilir pazartesi başlıyacağım ve ne edeceğim...

• ben 1 aydır gidiyorum. hoca sana hareketleri gösterir - diyet listesi verir ona uyarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...