Bu yaz transferde bombaları kim patlatacak?

4 büyüklerden hangisi daha iyi transferler yapacak?

Alfabetik sıraya göre yazdım sabote etmeyin..

• Beşiktaş
    14% (10)18% (19)16% (29)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    38% (26)44% (47)41% (73)Oy Ver
  • Galatasaray
    45% (31)33% (36)38% (67)Oy Ver
  • Trabzonspor
    3% (2)5% (6)5% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|50

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş:Mali acıdan kücülmeye gidiyor,elde ki oyuncuların mevcut ücretlerinde bile indirim talep edecek.Bu yüzden beşiktaşın bomba transferler yapacagını sanmıyorum..

Galatasaray: Öncelikle elindeki kiralık oyuncuların bonservisini almaya calısacaktır.göndereceği oyuncuların yerine mecbur takviyeler yapacak,cok cok büyük yıldız transferi yapacaklarını düşünmüyorum..

Trabzonspor:Burak yılmaz'ı gönderirlerse ilk tercihleri iyi bir golcü almak olacaktır,daha sonra elindeki kalitesiz yabancı oyuncuları gönderebilirlerse,o oyuncuların yerine türkiyedeki anadolu kuluplerinde oynayan yabancı oyunculara yöneleceklerdir ve bi kaç tane de yerli takviyesi ile transfer sezonunu kapatacaktır..trabzonspor dan da yıldız,kaliteli büyük oyuncu transferi beklemiyorum.

Fenerbahçe: Sezonun flaş takımı 3 temmuz'dan beri verdiği büyük mucadele sonunda sezonunu bir kupa ile tamamladı..yeni ve güclü yönetim kurulu ile beraber transferde ilk hedefleri kiralık oyuncuları kadroda tutmak,1 tane ortasaha,1 sol bek,1 sol acık ,1 defans ve 1 tane de forvet hattına kaliteli transferler yapacagını düşünüyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 49

• Isim olarak Fenerbahce diye düsünüyorum, ama verim olarak Galatasaray daha iyi transferler yapar. Besiktas UEFA kriterlerini yerine getirebilmek icin fazla riske girmez, elindekilerini bile tutacagindan süpheliyim. Trabzonsporda isime para vermez sampiyon olmadigi sürece. Galatasaray sampiyonlar ligi icin 1-2 bomba patlatabilir, lakin elinde patlama riski olan bombayida istemez, o yüzden ya kiralik alir, yada az isim yapmis ama genc, verimli birisini alir tahminimce, takimda denge bozmayacak birisi olmasi sartiyla. Fenerbahce taraftarlarina borclu oldugu hissine kapilarak, birkac bomba isimle yeni sezona girer. Tabi Stoch, Mehmet Topuz gibi futbolcularda oldugu gibi diger büyüklerin elindende futbolcu kapmasini beklerim bu sezonda.

0|0
    0|0
  • beşiktaşın durumu ortada , küçülmeye gidiyor bu sene flash transfer beklemeyin...

trabzonspor danda pek bir şey beklemiyorum, burak gitmezse şükretsinler...

fenerbahçe tam bir soru işareti, aslında bir çok transfere ihtiyaçları var. özellikle emre giderse ota sahaya ciddi takviye yapması gerekir. ama avrupaya gitmeme durumu var, böyle bir ihtimal olursa transferde bu sene çok bomba işlere girmeyebilirler...

Galatasarayıma gelince, baros un yerine harika bir forvet şart, ardından sağ kanada gökhan inler, sol kanada yabancı, yerli genç yetenekli bir yedek stoper, mümkünse de sol bek lazım...

0|0
    0|0
    • yanlışlıkla gökhan inler yazmışım, gökhan töre olaak...

• herkes sol bek diyoda bence gerek yok hakan balta işini yapıyo bana göre

• ebuenin 5 maçta yaptığı atak katkısını hakan balta tüm sezonda anca verebiliyor.

o da formda oldugu bu sezon için. geçen seneki haline zaten hiç girmeyeceğim, avrupadan bile onun yüzünden elendik. ben hakan baltaya güvenmiyorum, geçen seneki oyununa dönebilir ki dönmese bile şu anda dahi yetersiz. hakan baltanın tek olumlu yönü benim açımdan, defansın göbeginde hava toplarında çok çok iyi. defansa o konuda inanılmaz yardımcı olduguna inanıyorum. ama yetmez tabi bu...

• GALATASARAY tabikide feneri transfer politikası GALATASARAY a dayanır biz kimi istersek fener onu alıyor stoch biz bulmuştuk fener aldı ;) ondan giziliden GALATASARAY yapar

1|2
    0|1
  • galatasaray ve fenerbahçenin güzel transferler yapacağını düşünüyorum (nokta atış tabiri edilen şekilde) Galatasarayın zaten eksikleri çok bariz;

1 Forvet (en az)

2 kanat oyuncusu (adam eksiltebilen, takım oyununu iyi oynayabilen, hızlı)

1 defansın göbeğine tecrübeli bir stoper olabilir semihin avrupa tecrübesi olmadığı için (şart değil)

diğer mevkilerdeki oyuncularımız yarı yolda bırakmaz hepside güzel

haa son olarak Melo'nun bonservisini alacaklarını düşünerekten orta sahaya transfer ihtiyacı belirtmedim

0|0
    0|0
  • cimbom sevgisi başkadır şimdiden avrupa takımları hazırlık macı için sıraya girdiler cimbombun adını agzınıza aldıgnıza önce bi durun saygı druşuna geçin

0|2
    0|0
  • hiç bir takımın taraftarı boşuna heveslenmeyin, y,ne her yıl olduğu gibi avrupada modası geçmiş, yaşlanmış, hiç bir klubün istemediği oyuncular türkiyeye gelecek, sonuç yine hüsran, biraz yunan takımlarını örnek alsınlar

0|0
    0|0
  • bombalar fiyasko

menejerlerin oyunları

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe patlacak bombayı

Aziz Yıldırım çıkacak 29 mayısta yazın da transferler patlayacak.

1|0
    0|0
  • cimbombom :-)

0|1
    0|0
  • Yimpaşyozgatspor aklıma geldi nedense :D

GS patlatır malum şampiyonlar lignde oynaycak. Beşiktaşımın ise mali tablosu kötü o yüzden yıldız transferi yapmayacaktır.

0|1
    0|0
  • beşiktaşmı ? bütün oyuncuları satıyorlar :D:D Trabzon mu ? sırf yabancı olsun dıye yabancı alıyorlar. galatasaray mı ? alayı kiralık . Fenerbahcemi ? e tabiki !

1|0
    0|0
  • bjk nın zaten başarısı yok borcu çok parası yok onlar borç ödemeye bakarlar oyuncu satacaklar zaten. ts burağı satarsa kimi alırsa alsın dolduramaz yerini. gs ve fb iyi transferler patlatırlar. not: ben fenerbahçeliyim

0|0
    0|1
  • Galatasarayımıza yuklu para geldı ve avrupada oynayacak dırek gruplarda bu yuzden mukemmel transferler yolda su anda :) sukse yaratıcak bayagı... ;)

0|1
    0|0
  • trabzonspor

0|0
    0|1
  • Ardanın gitmesi galatasarayı yordu Baros vefat etdi en bomba transfer GSde patlicak fener maçında elmander sakatlandı takım bom boş kaldı necati allaha emanet zaten.

0|1
    0|0
  • herkez kendi takımını söylüyor..

nerden biliyorsunuz :)

bende galatasaraylıyım ama belki fener patlatacak belki beşiktaş.. bilinmez

ama bence yine bu rekabet fener ve cimbom arasında.

cimbom şampiyon da oldu bu özgüvenle çok şey yapabilir...

0|0
    0|0
  • fenerbahçede bir senenin birikimi var. transferin belini kırar diyorum... zaten diğerlernde para yok ki... napsın garibanlar. belki van nistelrooy futbolu bırakmazsa GS a gelir.

0|0
    0|1
  • ben ;

kaleye : açılmyan şemşiye

defancılek perısı,sezoxx,teltoka,pantomxy..

ortasaha:xburcum,dossil,duzluk,reese,acıpamukseker

forvet:kopukucurtma,deflon

1|0
    0|1
  • İBB iyi yoldalar .

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • İ.B.B :D

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Bütün gazete ve haberlerde yazdığına göre Galatasaray patlatacak gibi. İnşallahta öyle olur.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşk <3

inş. ünlü oyuncular yerine forma aşkıyla savaşan futbolcular alirlar :)

0|0
    0|1
  • armut spor

0|0
    0|1
  • c 80

d70

a65

b50

0|0
    0|1
  • Galatasaray'ın ölücü politikası izleyerek geçen sezon olduğu gibi bu sezonda ucuza kapatacağını ve bomba transferler yapacağını düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • en büyük fener!

gençfenere selam olsun!

1|1
    0|2
  • Galatasaray şampiyon oldu ama bence bomba derecesinde transfer yapacak bi takım değil.

1|0
    0|0
  • Galatasarayımız tabii :=)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...