Beşiktaş Bursaspor kavgası ne zaman bitecek?

veya bitecek mi veya bitmemeli mi böylesi daha mı güzel ve anlamlı?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• bu kavga hiç bitmesin.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bursasporluyum.

tribünümün adına konusuyorum..bıze yapılanı bızde onlara yapmadan bıtmeyecek hala bursada besıktas denıldıgı an agız burun dalanlar var cok kısı yaralandı bu yuzden cok kısı dovuldu.ama o satırlarla saldırıyı bız haketmemıstık.o satırları onlara yedırmeden bu kavga bıtmeyecek.besıktas resmı sayfasında ozur bıle dılemedı.bursanın bekledıgı tek bır ozur.kımse kusura bakmasın onlarınkı can bızımkı patlıcan degıl.o olaylara sanıyesı sanıyesıne sahıt olmus bırıyım önyargıyla yaklasana onyargıyla yaklasırlar

0|1
    0|0
  • Görünüş o ki hiçbir zaman.. O olayları hatırlıyorum da :/

0|0
    0|0
  • beşiktaşla bursanın arasında pek bişi kalmadı öyle geçen hafta bursada bjk formamla dolaştım sıkıntı yok ;)

0|0
    0|0
  • Bu kavga hiç bitmez.

0|0
    0|0
  • Bitir de bitirelim ekinok reyiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bursasporlular dayaktan sıkıldığı zaman.döv döv bitmiyorlar.

0|1
    0|0
  • bitmez.

"bur-sa-lı-yız" derken parmakları teker teker gösterdikten sonra en son oluşan şey, bilenler bilir.

bitmesin bu kavga. ÖLÜMÜNE KARA KARTALLLL

0|0
    0|0
  • ilginç bi konu..kavganın çıkış nedenine bakarmısınız..beşiktaş bursayı yendi bursa küme düştü..ne yani yenmemelimiydi bursalılara soruyorum

0|0
    0|0
  • bu husumeti bursa kendi kendine saçma bir şekild uydurdu.beşiktaş ligden kopmuştu herkese yeniliyordu son haftalar.bu durumdaki takıma bilerek maç kaybettin denmez.Tabi bursa nın texas grubu ÇARŞIıyla uğraşarak gündeme gelmek için bayağı uğraştı bu ayrı mesele

0|0
    0|0
  • kavga bitmesin, böyle daha heyecanlı :)

0|0
    0|0
  • Türkiyede fanatiklik fazla abartılıyor. Bak abartıyorsunuz tamamda bununda fazlasını yapıyorlar. Benim merak ettiğim ne zaman göreceğiz acaba futbol sahalarında sadece bunun bir karşılaşma olduğunu kaybedenin kazananı alkışladığını ,taraftarların sadece kendi takımlarına tezahürat yaptığını şen şakrak bir şekilde futbol karşılaşmasının oynandığını ne zaman göreceğiz acaba? Sanırım bu ütopya futbol federasyonlarında mümkün sadece.

0|0
    0|0
  • Bursaspor senelerce beşiktaşa küfür etti her maç beşiktaşlılar da cezasını acı bir şekilde kesti bundan sonra olmaz inşallah

0|0
    0|0
  • bursa kendini nimetten sandığı sürece devam edecek. sen kim, Beşiktaş kim? hadi işine..

0|0
    0|0
  • oldu bitti bi dertleri kalmadı bnce..

0|0
    0|0
  • küfüre karşıyız biz beşiktaşlıyız

futbol dostluk futbol kardeşliktir

herşeyin üstüne çekelim bir sünger

ama son kez yaa..mı ye bursa

yaa..mı yee bursa diye devam eder :D

0|0
    0|0
  • ikisinden biri tekrar ikinci lige düşünce .. bursanın ikinci lige düşmesine başka bir takım sebep olunca...

0|0
    0|0
  • ahirette biter

0|0
    0|0
  • devam etsin.kavga sürddükçe daha iddialı hırslı oynuyorlar

0|0
    0|0
  • uzunca bır zmaan bitmicek

0|0
    0|0
  • bitmesin.

0|0
    0|0
  • bu zıhnıyetle bıraz zor be sanmıorum uzun sure devam eder

0|0
    0|0
  • sanırım uzun sure bıtmıcekk ;))

0|0
    0|0
  • bitmez isteyene gider hiç fark etmez

0|0
    0|0
  • o kavga galatasarayın kadıköyde galip geldiği sezon bitecek :DDDD

0|0
    0|0
  • gözü çıkan,kafası yarılan taraftarlar olmayınca sporun tadı çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • kavgalar istemiyoruz.

0|0
    0|0
  • bılsem iddanın kralı olurdum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...