Bir bayana en uygun fitness programı nasıl olabilir?

Merhaba benim boyum 168 kilom 57 58 civarı.fitnesseye yazılmak ve vücudumu biçimlendirmek ve 7 8 kilo kadarda kilo vermek istiyorum.İp atlamaya başlayacağım sizce yararını görürmüyüm_? beslenme şeklim sabah çok güzel yapıyorum öğlen tavuk salata falan ara öğünlerde çok acıkırsam karpuz meyve vs... akşamda tavuksalata ya da çorba sizce iyimidir?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Buradan program yaptırman çok manasız sonuçta vücut yapını bilmiyoruz, hangi bölgeyi fazla çalıştırman gerektiğini, kas gücunu en iyisi salondaki hocadan oğrenmek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• cıkartıyım ıstıyosan dıyette ypman lazım

0|0
    0|0
  • Fitness zaten kilo vermek icindeil saglikli yasam fit gorunus ve nefesi acar kesinlikle basla ben pilatese karsiydim ama bayag gelistirmisler oda olabilir.

0|0
    0|0
  • bacak hareketleri vücudun bütün kaslarını çalıştırır faydası olabilir fakat kolda önemli, kollar olmadan gögüs kısmını çalıştırmak zor olur yani biçimsiz olabilir.

0|0
    0|0
  • kızım normal yemene devam et ama günlük kaloriyide yeterince harcarsan bir şey olmaz. popon kalkık durur

0|0
    0|0
  • Bence yemene içmene dikkat et boşver fitnessi çok uygun kilon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyet olaylarına girme sadece protesin ağırlıklı beslenmeye dikkat et tabi bunları yedikten sonra spor yap ki kilolarını kasa çevirmene bir nebze yardımcı olsun, squat yapmanda fayda var tabi mekik de çek. Yeni başlıyosan çok abartma

0|0
    1|0
Yükleniyor...