Pitbull şampiyon Fenerbahçe yazısını görünce kavgaya karışmış sizin düşünceleriniz?

www.sporx.com/.../melonun-sampiyon-fener-kavgasi-SXHBQ388611SXQ Pitbull şampiyon Fenerbahçe yazısını görünce kavgaya karışmış sizin düşünceleriniz

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• :( Oysa ki kontrol edilebilir bir pitbull olsaydı biz Real Madrid'e alacaktık kulübün önünde duracaktı bekçilik yapacaktı kontrolsüz bir köpek ile olmaz başka kapıya !!!

0|1
    0|2
    • Real madrid 1 yıllık eğitim verip öyle alsa peki olmazmı.

• Bizimde belli bir imajımız popülerliğimiz var kendimizi küçük düşüremeyiz. Küçük takımda oynar ve karaktersiz takımlarda görev alsın artık transfer listemizden çıkmıştır.

• haklısın ömür boyu eğitim versek gene nafile en iyisini yapmışsınız :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok kıskançlar ya çekemiyorlar

0|2
    0|0
  • melo karakterini ve kişiliğini göstermiş biri.daha doğrusu karaktersizliğini ve kişiliksizliğini göstermiş biri.kendi takım arkadaşıyla bile yumruk yumruğa kavga eden birisinden ne beklenebilirki.onun bu yaptıklarıda tamamen tribünlere oynamak.gerçekten kızdığı için galatasaraylı olduğu için yapmıyor bunu.

0|1
    0|1
    • katılıyorum gs li olduğu için yapmıyor bunu işine nasıl gelirse öyle davranıyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Hazmedememis demek ki

0|1
    0|0
  • aman ne büyük bir olay

0|2
    0|0
  • Salsırır salsırır 1453 hayırdır? :) Meloya herşey serbest ha ha :))

0|1
    0|0
    • Hayır olan nedir :)

• Bende bu ara por bölümünde fazl tkılamıyorum çünkü futbol ağırlıklı konu eğil şu an ünya kupasında canlanıcaz inş tekrar :) Fitniss soruları almış başını gitmiş demir taşları göremiyorum hiç :)

• ben nadir geliyorum ksye fitness soruları uçmuş :)

• Melo gibi bir çirkef oyuncunun gitmesi lazım galatadan

0|1
    0|2
  • pitbul 2 senedir ananızı ağlattı skıntı yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...