Galatasaray Caner Erkini Transfer Etmelimi?

Canerin menejeri Ünal Aysala isterseniz Caneri Galatasaray a getirebilirim demiş Ünal Aysalda Fb ile anlaşamazsa masaya otururuz demiş sizce Gs Caneri almalımı? Bence Telles varken gerek yok

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Egri oturup dogru konusalim Aziz Yildirimin bizzat masaya.oturdugu.hicbir futbolcu red edememistir Fenerbahçe'yi.Ayrica Caner'in Galatasaray da tekrar oynamak isteyecegini pek sanmiyorum.Turkiye de kalirsam Fenerbahceden baska klupte oynamam dediginide hatirliyorum sanki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Caner Türkiye de her takimda ilk 11 oynar.Fener birakmaz

0|0
    0|0
  • lig uzun bir sürec Caner gibi kaliteli bek herkes ister ayrica dönem dönem fener cimbom arasinda bu gibi transferler oluyor..

ama caner fenerle anlasir

0|0
    0|0
  • Caner iyi futbolcu gelsin isterim özellikle üstüne çok koydu bu arada glirse ol bek değil ol açık oynar tlles var ;)

0|0
    0|0
  • Geleceğini zannetmiyorum. Zaten GS'den fb'ye gitti. Canerin yerinde oynayacak daha kaliteli Türk oyuncular mevcut.

0|0
    0|0
  • Onu diyen Fikret Orman'dı. Fenerbahçe ile anlaşamazlarsa biz görüşürüz masaya otururuz demişti.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'lı olmama rağmen, ASLA gelmez.
    Gidecek olsa Avrupa'ya gider. Ama bence 4.yıldız davasına 1 sene daha kesin kulübünde kalcak.

0|0
    0|0
  • hayır
    .

0|0
    0|0
  • Bence Caner olursa Telles 'e gerek yok çünkü ülkemizde yabancı sınırlaması var. Ayrıca Caner ya Fenerbahçe ya da Avrupa da forma giyer. Bana göre Fenerbahçe de kalacak seneye de. Keşke Beşiktaş a gelse dediğim oyuncualrdan biri.

0|0
    0|0
  • Tellesi neden aldilar ozwmn aptal insan yönetici oluyr

0|0
    0|0
  • önce ünal aysal gitmeli ardından bülent tulun ardından elemancini...
    acilen defolup gitsinler

0|0
    0|0
  • Caner değil bizim selçuk şahini göndercez gsye sabri ile forvette top oynarlar :)

0|0
    0|1
  • Caner Türkiyenin en iyi sol Beki ama gs ye gidecegini pek sanmıyorum. Emre'nin sonu gibi okur sonu.

0|0
    0|1
  • etmememli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir defa telles o kadarda iyi bir futbolcu değil belki ileride çok iyi olabilir ama şu an caner ondan çok çok daha ilerde.ama olmaz o iş.caner galatasaraydan çok kötü ayrılmıştı ayrıca ben fenerliyim demişti hadi bunlar olağan şeyler geç ama caner fenerle anlaşmazsa gider yabancı bir yere orda oynar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...