Vücudumda yağ oranı fazla çıktı. Hangi sporu yapmalıyım?

Vücudumda yağ oranı fazla çıktı hangi sporu yapmalıyım? ne yemeliyim? yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
13|25

En İyi Kız Görüşü

• Fitness ya da power plate yaparsan vücudundaki yağ oranında ciddi bir azalma olacaktır. Ayrıca tuz, şeker ve un dan kaçınmaya çalış :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• koş

0|0
    0|0
  • beyaz un, beyaz seker, kati yaglar hatta abartilmis sivi yaglar, tum katkili gidalardan uzak dur. kuruyemis vb abartmadan ye. tuzu kes, low carb, high protein beslen. gunluk 1 saat isinmak icin kosuyla basladigin min 90 dakikalik kardiyo yap bir kac aya azalir oranin .

2|0
    0|0
  • uyumaya hazırlanırken yatakta zayıflama bandını yapıştır yat.1 ay dene.işe yaramazsa diyete başlarsın.

0|0
    0|0
  • yag yakıcı uzun mesafe kaardiyo ve dayanıklılık antremanları ypmalısın..uzun mesafe koşu, spinning, bisiklet, cross training bunlara örnek..en güseli koşu...uzun mesafe ( 12-15 km) koşular artı sorasında bolbol strech yap...birazda tatlı ve sekeri kesmeye calış bu koşular oturana kdr...hergün bu koşuları ypabilirsen sora sınırsız yersin gene...

0|0
    0|0
  • Yüzme kesinlikle tüm yüzücülere bakabilirsin hepsi fit,çünkü suyun uyguladığı basıncın yanında senin kaslarında suyla birlikte çalışıyor tm vucudundaki kaslar aralıksız çalışıyor hem sonra yüzme metabolizmayıda hızlandırıyor dikkat ettıysen denizde hemen ınsanın karnı acıkır.

0|0
    0|0
  • ağır spor yap

0|0
    0|0
  • Spora büyük hevesler lerle başlarız da sonunu nedense getiremeyiz :) tavsiyem uzun ve tempolu yürüyüşler hem cok yorulmuş olmazsınız hem sikilmazsiniz

0|0
    0|0
  • Bence koladan ve mercimek köstesinden uzak durmalısın;)

2|0
    2|1
  • 0|0
    0|0
  • Bayan olarak yapabileceğin bi spor seç. yanlış anlama şimdi biz öneriyoruz birkaç gün gidiyolar sonra zor geliyo veya heveslikleri geçiyor onun için istediğin, yapabileceğin, seveceğin bir spor seç.

0|0
    0|0
  • iyi bir spor salonuna yazılınır, antrenörün verdiği programa (antreman-beslenme) uyulur ve sabırla 3-4 ay (en az) program aksatılmaksızın yapılır ve fit bir vücuda sahip olunur...

0|0
    0|0
  • Diyet yaparsanız , aşırı bir yağlanma yoksa spora gitmeden de atabilirsiniz fazla yağı vücudunuzdan.Yapmanız gereken basit şeker ve karbonhidrat alımını minimuma indirmek.1 ay içerisinde yağ oranınız normale dönecektir.

0|0
    0|0
  • yüzmelisin

0|0
    0|0
  • kesinlikle yüzme...

0|0
    0|0
  • spor salonunda çalış

0|0
    0|0
  • yağlı güreş yap yağların yapışsın onlara

0|0
    2|0
  • Her spor olabilir.

0|0
    0|0
  • her türlü spor yapabilirsin özellikle kardiyo yani düz koşu

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat diyeti yap aksamlarida 1 saat yuru istedigin kiloya olcuye gelinceye kadar devam

0|0
    0|0
  • fitness kesınlıkle yagla rgıdınce de pilates ;) sabırlı ve ıradeli ol :)

0|0
    0|0
  • Kardiyo ve diyet yapmalisin ama bunu ısı bilen birilerinden yardım alarak yapman gerekecek

0|0
    0|0
  • biraz az yersen hiç bi sorun kalmayacak bence :D

0|0
    0|0
  • Kardiyo çalış fitness salonunda birde ekmek yeme.

0|0
    0|0
  • spor yapta ne yaprsan yap bol bol kosu yap hafif bol bo lsebze ye yağların erır

0|0
    0|0
  • Avuda kalk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben power plate yapıyorum..gerçekten yağları yakıyor..bunu yapmadan önce 1 saat gibi bir süre kardio çalışması yapıyorum ondan sonra power plate.

yiyecek olarak yeşil çay , yoğurt ( yağsız ) , bol bol su , çorba , salata...gibi besinler tüket..şeker , tuz , yağ 0 olsun mümkünse..yağ olarak zeytinyağı kullan. kahve , kola gibi asitli içecekleri içme...

0|1
    0|0
    • power plate çok zor olduğunu duydum.bi hayli yoruyormuş öncesinde de 1 saat kardio iyi dayanıyosun.

• baştan ölüyo gibi olursun zaten ama zamanla alışırsın merak etme.

• Sevdigin sporu yap yani devam edebilecegin bir spor olmalı . Mesela ben pilatesi sevmiyorum fitness yapıyorum düzenli

0|0
    0|0
  • 3 beyazdan vazgeçiceksin...Sonrasında plates ve fıtnessa devam..

0|0
    0|0
  • Yağ oranı %12 olmalı :) bol bol yüz

0|0
    0|0
  • yuzme ya da dans

0|0
    0|0
  • bi spor salonuna kaydol sana antrenörler yardmcı olacaktırr.. kola vee çok yağlı yemekler tüketmemeye çalışş ... ama bi uzmandan yardım al kafaana göre iş yapma

0|0
    0|0
  • kosu sporu yap

0|0
    0|0
  • bir de spor unutmayın

0|0
    0|0
  • bol bol su

0|0
    0|0
  • hangi bölge sorunlu?