Bu neyin sevinciydi futbol ile ilgili?

https://www.youtube.com/watch?v=VkhrtzrqVMs

Bu videodaki sevinç ne sevinciydi?

.. cevaplar için teşekkürler

1|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• denizlispor gol atmıştır Galatasarayı şampiyonluğa götürüyordu onun sevinci

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hasan Şaş ağlıyor sevinçten ama daha sonrasında yaptığı açıklamada biliyorsunuz. Konuşursam şampiyonluk el değiştirir diyor :)

0|0
    0|0
    • :) tamam da sonuçta haketmedileri bir şampiyonluk bu şekilde niye onu abartıyorlar anlamış değilim.

• Özür dilerim aynen. Hasan Şaş 'Konuşursam insanlar G.Saray'dan soğur.' sözünü kullanmıştı.

• Anti-Bakteriyel bu şampiyonluğun GS için anlamı vardı. Büyük maddi sıkıntılar çekiyordu GS o sezon özellikle çok büyük bir sıkıntıydı bu. Gazetelere de yansıyan haberler vardı Hakan Şükür diğer oyunculara elden para (maaş niteliği) veriyor diye. O fakirliğin içerisinde kazanılmış bir şampiyonluğun hüzünlü sevinciydi GS'daki. Ben görebileceğin en koyu Fenerbahçe taraftarlarından biriyim belki ama gerçekleri gözardı ederek doğrulardan kaçamayız. Şike yapmış gibi gözüküyorlar (Birçok spor yorumcusu ve futbolcunun sözlerine mütemadiyen) fakat eğer yoksa analarının ak sütü kadar helal olsun. Para için değil, arma için savaşın bir sembolüdür zira o şampiyonluk.

• denizlisporun küme düşme tehlikesi vardı yani puan alması lazımdı. Galatasarayında şampiyon olması için fenerin en kötü berabere kalması lazımdı denizlispor 1-0 öne geçince onun haberine sevindiler o sıra sonra fener yenemedi biz şampiyon olduk :)

0|0
    0|0
  • malların sevinci

0|1
    0|1
  • fener denizli maçı 1 1 şampiyonuzz

0|0
    0|0
  • denizli sayesinde gelen bir şampiyonluk galatasaray için.

0|0
    0|0
  • spordan anlamıyorum işin aslı izlemedimde videoyu
    yalnız neyin sevinci oldugunu dusunmektense sadece benim takımım yendiği için sevinir gecerim
    ben konusmayayım en iyisi:)

0|0
    1|0
  • Başka bir maça bağlı şampiyonluk o yüzden :)) ve o maçda da gol oluyor seviniyorlar

0|0
    0|0
  • asdjalsjdaslşjda süpersin aksjdlaşs
    el zikiyle gerdeğe girmek diye buna denir aksjdla

0|0
    0|0
  • Denizli fenarbahçeye gol atmıştı ona seviniyorduk statta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...