Fenerbahçe sezon sonu transferleri?

Son birkaç yıldır başarısız bir transfer politikamız var. Peki siz takımın başında olsaydınız, aşağıdakilerden hangisini kadroda görmeyi isterdiniz?

• Kevin Kampl
    50% (1)20% (1)29% (2)Oy Ver
  • Jimmy Durmaz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Samed Yeşil
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gökhan İnler
    50% (1)20% (1)29% (2)Oy Ver
  • Hakan Çalhanoğlu
    0% (0)60% (3)42% (3)Oy Ver
  • Kaan Ayhan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tarık Çamdal
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle Kevin Kampl. Ön eleme turunda Fenerbahçe'nin 2 maçta yediği 2 golünde asisti ona aitti. Ayrıca çok iyi istatistiği var. 24 yaşında üstelik. İki kanatta da oynamasının yanı sıra orta ofansta da iyi işler yapıyor. Guiza, Krasic gibi isimlere milyonlar veriliyor. Böyle yetenekler ise görmezden geliniyor. Bugün Kampl'ı 12 Milyon'a alsan 2 sene sonra minimum 25'e satarsın.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ronaldinho

0|0
    0|0
  • Kaan Ayhan

0|0
    0|0
  • Kevin Kampl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakan Çalhanoğlu

0|0
    0|0
  • Kevin Kampl geleceğin yeteneği. Kaptırmayın bre mendebur fenerbahçe yöneticileri !!!

0|1
    0|0
  • Gökhan İnler

0|0
    0|0
  • Aralarında alınırsa en çok fayda sağlayacak oyuncu kevin Kampl Ama bence böyle bir ttrasnferin olması imkansız çünkü kendisini Borussia Dortmund da isitiyor. şampiyonlar Ligi oynamak yerine gelip Fenerbahçe ile Stsl için oynamaz. Diego Ribas 'ın da neden geldiğini anlayamadım zaten.

0|0
    0|0
    • Hocam Fener'in yıllık verdiği ücretleri (Caner spekülasyonu hariç) çoğu kulüp vermiyor. Dortmund değilde ben Leverkusen diye okudum ama fark etmez Fenerbahçe ŞL'ye doğrudan gitse bile Bundesliga her zaman bir markadır. Diego'yu hiç kimse anlayamadı zaten kanat ofans oynayan takıma 10 numara almayı.

• Profesyonel davranmıştır belki para için gelmiştir.

• Her oyuncunun hedefi Şampiyonlar Liginde forma giymektir. Eğer dediğin gibi parayı seçtiyse kariyerinin en büyük hatasını yapmıştır.

• gekası alırdım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...