Fitnessda kas gelistirme?

Arkadaslar belki josef rakich gormusunuzdur onun gibi bir vucuda kac ayda sahip olurum eger gormemisseniz fitness da istenilen guzel bir vucut kac ayda sahip olunur.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2.bp.blogspot.com/.../goal2011.JPG Böyle bir vücut için adam yıllarını veriyor ha deyince olmaz senin beslenmen çok önemli en az 2-3 yılda bu şekilde olabilirsin tabi besin takviyesi filan alarak. Ben öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 2 3 seneyi bende gozden cikardim zaten peki protein tozu mecbur mu protein tozlari saglikli degil falan diyorlar

• Tamam kardesim yaparim eyvallah yardimin icin

• İstersen ekle beni www.facebook.com/hackerdel sorun olursa sorarsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeşim bu tarz bir fiziğe bir kaç ayda ulaşamazsın bir seneyi devirmen lazım ki josef rakich tarzı bir fizik için ciddi anlamda diyet yapman lazım yani çok sağlam çalışıp yediğine içdiğine çok dikkat etmen gerekir ne diyim imkansız değil elbet ama zor

0|0
    0|0
    • Zor basaririm kardesim bu konuda kendime inaniyorum 2 3 senede sporu yapmaya raziyim

• Ben bodyciyim bikere ay kavramını kafadan çıkar. Kaç sene diye bir sor sor. Sana cevabım 2 senede bu iş tamam. ? Okey

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardesim peki 1 senede spor yaptigimiz belli olur mu

• 3. Aydan sonra kullan sıkıntı olmaz

• Protein tozu kullanmada bir zarar yok diyorsun yani kardesim bazilari sagliksiz dediklerinden kafama takildi buda ben saglik ve guzel bir sekilde vuxut yapmak istiyorum cunku

• O bişe mi. Jeff seid e bak. 19 yaşında çocuk. Josef.in de fena değil. O vücudu 1 yıll steroid 2. Yıl kür'le 2 yılda yaparsın.

0|0
    0|0
    • Sagolasin

• Sıkıntı yok kardesm. Bazı arkadaşlar 2 uıl demiş de o arkadaş o vücudu 3 4 yılda yapıyor. Neyse umarım istediğini yapabilirsin. Sabretmesi zor bişe :)

• Tamam kardesim ama sabretmemede degecek yani :)

• sıkı çalışmayla 1-1.5 senede josef gibi olursun ama ideal vücut 6-7 ayda olur çünkü ilk 2-3 ay sahte kaslar çıkıyor

0|0
    0|0
    • Protein tozu kullanmadan kac senemi alir ben protein tozundan uzak durmak istiyorum sagliksiz oldulari soyleniyor

• 6-7 ayda olur ama kas kütlen kaliteliyse yoksa 1 sene uğraşırsın

• Tamam kardesim cok saolasin

Yükleniyor...