Eşinizin ev kadını olmasını ister miydiniz?

İlerde evlendiğinizde karınızın ev kadını olmasını istermiydiniz? Yoksa illa ki eğitimli bir bayan ile mi evlenmek istersiniz, bir iş kadını ile mesela? Tabii eğitimli bayanlar ev kadını olamaz diye bir şey yok.. Ama sevgiliniz/nişanlınız derse ki ilerde evlenince ev hanımı olmak istiyorum, tepkiniz ne olur?

Güncellemeler:
Ama ev hanimi olan bir esiniz varsa, tum masraflari siz odeyeceksiniz demek. Yani evin ve karinizin her masrafi size ait..

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• ev kadını iyidir. ayrıca ev kadınları evde boş boş oturmak zorunda degil. 2-3 çocuk varsa bi de hobisi ya da bağ bahçe işleri oh ne ala hem ne güzel her zaman yemeğe ve temizliğe de vakti ve enerjisi kalır. çalışan annelerin rezilliklerini görüyoruz hatta buna onlar dogum iznindeyken işlerini üstlenen mesai arkadaslarının rezillikleri de dahil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendini geliştirebileceği bir mesleği olsun,para mühim değil.Ev işleri falan Zor gelirse her zaman yardım ederim :)

1|0
    0|0
  • İlerde temizlikle kafayı bozuyo bazıları ayrıca işleyen demir pas tutmaz çalışması tercihimdir meşguliyet iyidir

0|0
    0|0
  • Mumkunse Lady olsun.Hem guzel hem dogal ve asil ayrica caliskan boyle birini tanidim.İngilizler onu gorse düşes veya lady lik egitimi veren okullarini kapatirlar.bu unvanlari kullanmazlar.boyle bir var gercekten.ama ona ulasmak imkansiz.Baskasina muhtac olmamak icin calisan bayanlari tebrik ediyorum.hayat musterektir.

0|0
    0|0
  • Ben tamamen kendisine bırakırdım,ne isterse onu yapsın.. Ama çalışıyorsa çok fazla çalışmasını ve yorulmasını istemezdim.

0|0
    0|0
  • herşey diploma değil. baştaki 1 olmadıktan sonra 0'ların hiç bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • Ev kadını olucaksa hemen çocuk yapmalı yoksa akşam eve gel ben yorgun kadın cin gibi gezma tozma ilgi alaka ooo zor iş çocuk şart :)))

0|0
    0|0
  • valla ne hepten cahıl olsun nede prof olsun eğitimli tabi isterim ama kısacası orta halde ;

evinin kadını cocuklarmın annesı olsun :D

0|0
    0|0
  • istemem ev kadını tarzım değil

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama evde oturan insanlardan olmasını istemezdim.Çünkü o zaman amaçsız yaşıyor gibi düşünce sarabilirdi beni.Bu nedenle en azından parası önemli değil ama kendisine uygun bir işte çalışabilir ya da hobi edinebilir.

0|0
    0|0
  • ev kadini olmasin, cocuklara ve bana sarip hayatta amaci kalmayan birisi olurdu. parayi gectim hobi icin calissin bari arada.

0|0
    0|0
    • masraf sorun degil. ama evde kapanip kalmak onu etkileyecek tartismalar cikacak.

• nasıl rahat ediyorsa öyle yapsın karışmam

0|0
    0|0
  • mumkunse ev kizi sonrada ev hanimi olsun

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • İkimiz de evde olucaz biz.

0|0
    0|0
  • oturup durmasın evde çalışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bayan evlılıkte de calısmalı sosyal hayat oldu mu konusacak bırseyler bırıktırıyorsun.evde oturan kadın bır de hobısı yoksa sosyal faalıyet yapmıyorsa adamla temızlık mı konusacak yada yemek tarıfı:)ben calısması gerekenlerdenım evde oldukca tembellesenlerdenım

0|0
    0|0
Yükleniyor...