Basketbol takımından 18 yaşındayken maça 2 3 gün kala çıkarılırsa basketbol hayatı biter mi?

Merhaba benim bir arkadaşım var kendisi 18 yaşında ve toplamda 12 sene oynamış ve 7 sene lisanlı oynamış. Kendisi İbb, Darüşşafaka ve Anadolu Efeste oynamış Maça 2 gün kala lisansı iptal edilmiş ve kendisi basketbol hayatının bittiğini söylüyor.Yerine başka birini almışlar.Şampiyon olan takımda olamamış.Bir çözümü var mıdır sizce? Basketbol hayatının bittiğini söylüyor ve bunun bir çözümü yok mudur?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• futbolda öyle birşey olmaz da basketbolda pek bir bilgim yok ama olabilir mantıklı geliyor çünkü basketbolda bonservis bedeli diye birşey yok + sözleşmende neler yazdığına bağlı. bana şu an kulübümden aynısını yapsalar dünya kadar tazminat alırım ama futbol tabi benimkisi

0|0
    0|0
    • bende dedim aynen tazminat davası açabilirsin diye ama sözleşmesi yokmuş maalesef

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka bir takimda oynayabilir ama lisans iptalinin sebebi ne

0|0
    0|0
    • oda bilmiyor yerine başka birini almışlar tanıdığı falan olmadığı için.18 olmadan lisansı alamadıysa daha oynayamazmış.Bilindik birini almışlar yerine...

• Eğer oynadığı sıralama İBB, Darüşşafa, Anadolu Efes ise giderek yükselmiş ki bu onun yetenekli olduğunu gösterir. Ne için çıkarıldığı önemli kadrodan ama başka bir kulüp tarafından lisans çıkarılıp oynayabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • evet sıralama doğru kendisi çok başarılı ama torpil olmadğı içn yerne başkasını almşlar

• ücretli lisans 22 binmiş bu arada

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...