Kadın kafasıyla düşünürsem ne anlamalıyım?

hoşlandığım bir kız var ..işyerinde çalışan kızın arkadaşı...ben genelde arka bölümde olurum ayrı giriş çıkışı var...bu kız birgün arkaya geldiğinde ona ;artık kendisiyle konuşup şakalaşmayacağımı abi gibi davranmayacağımı söyledim...neden deyince; çünkü ben seni beğeniyorum kardeş gibi yaklaşamıyorum ,seni kafamdan atmak istiyorum sen de bana yardım et dedim...buraya gelmiyeyimi deyince ...seni görmeyi tabiki isterim falan dedim...o bana bunun olmayacağını kafamdan atmam gerektiğini saçma olduğunu söyledi...fakat buraya gelmeye devam etti...yani arka bölüme...bende bir kaç sabrettikten sonra ...neden bu tarafa geliyorsun o zaman mecbur değilsinki dedim...o da bana çayı falan kendisinin demlediğini ,bizim elemanın ondan rica ettiğini söyledi...

ben bunu pek geçerli bulmadım ...ben olsam bu konuşmalardan sonra mecbur olmadığım bir yere gelmezdim...fakat sizler kız olarak bunu daha iyi yorumlarsınız...ltfn cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• kız doğru söylüyooo

0|0
    0|0
    • ne yapayım peki ...evliyim ama bu kızı çok istiyorum?

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlanıyor, ama zamanı olduğunu düşünüyor bence. bu yaptıkları hoşlantı belirtisi

0|0
    0|0
  • sana sevgisini blli etmke istemiyorr...seniin sevgini deniyorr abii yıkılma ! =)

0|0
    0|0

• bence bi tarafları kalkmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• pes etmek yok :F

0|0
    0|0
Yükleniyor...