1 saat kondisyon bisikleti spor sayilir mi?

Simdi kalori ihtiyaci hesaplarken soruyor ya hareket durumunu haftada 1-3 gun,3-5 gun spor falan.Ben her gun 1 saat kondisyon bisikletine biniyorum.Bunu spordan sayabilir miyim.Yani haftada 6-7gun spor kategorisine girer miyim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kondisyon bisikleti elbette spordan sayılabilir fakat tam anlamıyla bir spor diyemeyiz vucudun her yerini çalıştırıyor olsada eşit ve dengeli olarak çalıştırmaz dolayısıyla bacak kasların çok gelişecektir kilo vermeyle oranlı olarak bir kaç destekleyici evde kullanılabilecek alet de alabilirsin ek olarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bısıklet tabı bı spor ama yetersız senı bıyere kadar tasır sonra yetersız kalır.s

0|0
    1|0
    • Ne kadar zaman etkili olur bir bilgin var mi

• nıye eksılenıyorum ya? hayırdır? kıme battım. spor salonuna gıt bak ınsanlar 30 dk genelde ısınma ıcın kullanıyolar. tek basına bısıklet yetmez. vucudunla alakalı ben bılmem bı yere kadar goturur yetersız ıste neyse

• Girmezsin Kendini Kandırmayı Bırakta Adam Gibi Spor Yap

0|0
    0|0
  • çok fazla bence. fazla kalori yakarsın. dengelemek için pazates kızartması falan tüket bisiklet üstündeyken. yanında da kola. ohh mis.

0|1
    0|0
    • Yaninda diyetle haftada 1 kilo veriyorum.Yani bence ancak yetiyo bisiklet.Spordan sayilir mi o yuzden bielemedim

• beni ciddiye aldınmı :/

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...