Dukan diyetini uygulayan var mı?

Merhaba geçenlerde dukan diyetinin kitabını aldım fakat okuduğumda tercüme olarak cümlelerde çok aksaklıklar var ve okuduklarımdan çok az şey anladım.Boyum 168 kilom 57-60 arasında gidip geliyor.Testini yaptım ihtiyacımın olmadığını söylüyor ama aslında var.Göbek bel bölgesinde yağlarım mevcut onları eritmek istiyorum ve bacaklarımda incelsin istiyorum.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• dukan diyeti uygulaması zor bir diyet. proteinli besinlerle besleneceksin. beslemenin haftalık aşamaları falan var. sisteme uygun yapman lazım. vücut proteini yakmak için yağa ihtiyaç duyar sen yağ almazsan ve proteinli şeylerle beslenirsen vücut bu sefer proteini yakmak için vücuttaki yağları kullanmaya başlıyor basitçe anlatımı bu olabilir :)
    bence başka bir diyet yapıp ayrıca bir de spor yaparsan daha yararlı olur senin için :)

0|0
    0|0
    • şmdi ilk et ve kümes hayvanları kaz ve ördek hariç olanları atak evresinde yiyeceğim. Ama sırf bunlardan mı ibaret? ve birde güne 2 3 litre su öneriyor.Başladım diyete bugün.Fakat, yağ tüketmiyorum.O zaman ne yapacağız? Genelde severek yediğim bir tek hayvan var oda Tavuk diğerlerine bağımlılığım yok.Tavuğun göğüs bölgesini yiyorum :)

• içinde yağ olmayan şeyler mesela salata da yiyebilirsin yağsız, protein ve yağsız şeylerde pek bir sınırlama yok bildiğim kadarıyla

Erkekler Ne Diyor 1

• bir gün boyunca aynı şeyi yiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2. günün sonunda dayanamadım ve bıraktım

0|0
    0|0
  • protein diyeti. hiç karbonhidrat tüketmiyorsun. ben 3 gün dayanabildim. 2 gece uyuyamadım sürekli protein yiyince öyle oluyor. baş ağrısı halsizlik oldu bende bilgin olsun.

0|0
    0|0
    • bir arkadaşmda öyle dedi

• çünkü hiç karbonhidrat tüketmiyorsun o yüzden güçsüz kalıyorsunç protein enerji sağlıyor doping gibi bu kez uyuyamıyorsun. bana kalırsa fitnesa git hem sıkılaş hem incel ben öyle yaptım yediklerime dikkat ederek 2 ayda 10 kilo verdim

• uyguluyorum bende 168 55 kilo olduğumdan testte gerek yok dedi ama 52 kilo olmak istiyorum diye sürdürüyorum aslında sanıldığı kadar zor değil internette yemekten tatlı tariflerine kadar herşey var şeker yerine tatlandırıcı kullanıyoruz tabi neyse protein aldığından dolayı azıcık spor yapınca bile çok hızlı inceliyorsun güçlendirme evresi biraz sinir bozucu oluyor her verdiğin 1 kiloya 10 gün yaptığından dolayı onun dışında iyi diyet bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...