Bir kızın bu kadar futbol maçı izlemesi veya takip etmesi doğru mudur?

Ben kapalı bir bayanım ve aşırı futbol düşkünüyüm süper lig maçlarını takip ederm bundesliga la liga şampiyonlar ligi falan sizce bir kızın bu kadar maç izlemesi veya takip etmesi doğru mudur ayıp mı acaba diger kızlar hakkımda ne düşünüyodur annem çok kızıyor izlememe ama babamda anneme kızıyo kıza karışma diyee hep babam alıştırdı yoksa böyle değildim ben 4 yıldır manyak takip ediyorum bı aralar kupon yapcaktımda vazgeçtim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kapalılık açıklık gibi bir sınırlama koyman saçmalık. Ona bakarken bende koyu bir fanatiğim. Maçlara giderim, La Liga'yı yakından takip ederim hatta en büyük hayalllerimden birisi El Clasico'yu canlı izlemektir. Bu durumu asla sorgulamadım ya da yadırgamadım sende yadırgama. Futbolun bir erkek sporu gibi algılanması da hoş değil, bayanlarda sevebilir ve takip edebilir. Takma kafana, nasıl mutluysan öyle devam et :)

1|0
    0|0
    • aynen hep bu eski zihniyet yok mu bizide kendileri gibi yapmaya çalışıyolar :/

Erkekler Ne Diyor 5

• Bnmde arkadaşım var ama kapalı değil oda anatik GS li maçlarqa falan gidiyo takip ediyo iddaa falan oynuyo tabi pek alışık değiliz ama fena değil aslında ne ayıbı :)

0|0
    0|0
    • ne güzel böyle düşünmeniz :))

• manyak mısınız abi siz ya maçın ayıbı mı olur :D

1|0
    0|0
  • Kiz degildir o donmedir :)) varsa oyle bir kiz hemen evlenip cocuk yaparim

1|0
    0|0
    • Öyle kız birsürü var futbol erkek sporu değildir bir kere voleybol sporsa basket nasıl sporsa futbolda böyledir :)

• Gostermelik futbolla ilgilenen kizlar cok itici ama hani desem besiktaskimin kadrosunu say 5 futbolcu soyluyor ancak oda magazindekiler :))

• evet dogrudur :))

• hahahah izle bişry olmaz ama fazla kaptırma kendini kupon falan işlerine hiç girme :D

1|0
    0|0
    • beşiktaş cimbom maçı yaptım cimboma verdm arkdşşlrm dedi verme beşiktş alır dedm hayır cimboma vercem cimbom almştı maçı hiç unutmuyom seyrccn sahaya daldığı maç :D

• ben itici buluyorum nedense

0|0
    0|0
    • senin düşüncen saygı duyarm

Kızlar Ne Diyor 6

• ne var bunda takma kimseyi zevkler ve renkler tartışılmaz :)

1|0
    0|0
  • canm bunda ne var rahat ol

1|0
    0|0
  • Bende severim izlerimde sade erkekler izler diye bir kuralmı var

1|0
    0|0
    • yok ama bazı bozuk zihniyet futbol erkek işidr diyo :))

• Helal olsun onlara :))

• Tam benim kafasin o halde. Bundesliga ve la liga dedin tam oldu aferin kocum
    😄👍

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim hatta futbol oynuyorum bunda bir sakınca yok.

1|0
    0|0
    • bencede ben bir aralar bayan futsal takımndydm ah ne günlerdi :))

• bende öyleyim canım kupon yapıyorum bide rahat ol istediğin gibi yaşa :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...