Kalçalarımı hangi hareketlerle dikleştirebilirim ?

eskiden kalçalarım dikti ama bir kaç aydır sarktı sanki .. eskisi gibi olmalarını istiyorum bunu hangi hareketlerle yada nasıl yapabilirim ? ve benim vücudum çok yumuşak yani 48 kiloyum ama etim tamamen .. kalçalarım yumuşak olduğu için dikleşmeleri çok zaman alır mı ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Kalça dikleştirme ilk defa senden duyuyorum,spor yaparsan sıkılaşır ama dikleşeceğini zannetmiyorum :)

0|0
    0|0
  • ters ayak mekıgı cekıcksın yuzu yere yatıcaksın ayakları makas gıbı arkaya dogru kaldır ındır yapıcaksın :)

0|0
    0|0
  • spor salonuna git

0|0
    0|0
  • sakına bu kıza tiyo vermeyin bütün erkekleri kapar size sümüklüler kalır ben olsam taktim vermezdim yani

0|0
    0|0
  • kalçani 2 duvara sıkıştır hergün 1 saat öyle dur dikleşir

0|0
    0|0
  • uzun süre oturuyorsan ondandır

0|0
    0|0
  • burda kimse sana yardımcı olmaz spor salomuma git

0|0
    0|0
  • squat ve hip extension hareketleri gayet uygundur. ayrıca spor salonuna gidebilirsin + dans edebilirsin + yüksek tempolu yürüyüş yapabilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Isınma hareketlerinden sonra yere yüzükoyun yat ellerini çene altında birleştir , ayaklarını dizden yukarıya doğru kaldır ve topuklarını birleştir . şimi dizlerinden kaldır bacaklarını yukarıya doğru az indir ama sakın yere bırakma .. heheee kalkmıyoo demi , kalkar az daha çalışında :))

Çok zor ama sakın pes etme ..yaparkende totondaki kasları sıkmayı unutma

0|0
    0|0
  • Pushup kullan şimdilik etekte fark ediyor iyi görünüyor

0|0
    0|0
  • çok zayıfsın ondan yumuşak az kilo al sertleşr

0|0
    0|0
  • dikleşmez sertleşir... Uzman tv de birçok video var.

0|0
    0|0
  • nette hareketler var araştırabilirsin de yav, alınmayın ama siz çok takıyorsunuz ya da ben pek umursamazım, kimi çıkıyor bacağım yamuk kimi çıkıyor popom düşük yahu herkesin tipi 1 değilki kendinizle barışık yaşayın, ben dünyanın en güzeli değilim, kusur bulduğum bölgelerim elbet var ama konu açacak kadar da takmıyorum

0|0
    0|0
    • ya inan kimse için diil zaten kalçalarımı benden başka kimse görmüyor sonuçta .. ama kendim öyle daha mutluyum kendimi öyle daha çok beğeniyorum sırf bu yüzden

• benim alt bedenim ile üst bedenim arasında 2 beden fark var 8.kattan atlamak istiyorum :)) nette videolar var spor-dans hareketleri dikleştirmek için bir ara bakmıştım onları izleyerek yapabilirsin madem öyle mutlusun..

• şimdii ablaa bu hareketin adını bilmediğim için anlatarak yazıcam sana..bakk elinii koltuğun başınaa koy ikisinide.. sonra ayklarını arkaya doğru kaldır indir.. öyleee ynii umarım anladın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...