Fikret ormanı başkan olarak nasıl buluyorsunuz?

ben destekliyorum kendisi duruşu söyledikleri oturaklı yıldırım demirörenden sonra anca böyle bir yönetim şekliyle düze çıkabiliriz

www.ntvspor.net/.../spor-merkezi-fikret-orman

dün katıldığı programda da gelecek planlarını transfer prensiplerini anlattı.

bjka artık anadolu takımı gibi davranıyorlardı o artık silinmeye başlıyor.bjk maçının akşamında bile gs fb konuşuluyordu.

gelecek sene de zor ama 2-3 sene içinde şampiyonluk yaşamamız lazım artık.başkanda 2-3 seneye kazançta fb-gsı geçebileceğimizi söyledi normalde inanmam böyle söylemelere ama spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını yaptık.

peki siz ne düşünüyorsunuz başkandan memnun musunuz?

• evet memnunum
    50% (1)78% (7)73% (8)Oy Ver
  • kararsızım
    50% (1)22% (2)27% (3)Oy Ver
  • hayır memnun değilim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• efendi bir adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geldiğinden beri
    bişey yapmadı.
    Anca ye iç yat olduu canımm hadi naşş o.O
    Ama lüçesku geleydi iyidi
    Bu hırvat bir
    işe yaramadı.
    hadi kaçtım ben -,-

0|0
    0|0
  • gitsin gitmeli git git git fikret giiitttttt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• "Beşiktaş'a Beşiktaş'ta oynamak isteyen futbolcu gelecek" sözleriyle gönlümü fethetti yine

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmiyorum ama beşiktaşı severim : )

0|1
    0|0
  • kararsızım

0|0
    0|0
  • şu an kararsızım..Uyguladığı kemer sıkma politikası Beşiktaş'ı ekonomik anlamda rahatlatsa da transfer konusunda G.Saray ve F.Bahçe'nin gerisine düşürüyor bu da sahaya yansıyor..

0|1
    0|0
  • Fenerliyim onun hakkında birşey düşünmüyorum bırakalımda o bizim hakkımızda düşünsün cidden Beşiktaş için evini satan bir adam o helal olsun öyle başkana.

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama o adam Iyi biri bence

0|1
    0|0
  • Ntv Spordaki konuşmalarını izledim çok doğru konuşuyor bence. Ronaldinho konusunda çok doğru davranıyor çünkü hiç bir oyuncu Beşiktaştan büyük değildir. Stad konusunda zaten muhteşem işler yapıyor. Tek isteğim Quaresma 'nın geri dönmesi..

0|0
    0|0
  • beşiktaşın bulunduğu şartlar altında iyi yönetiyor takımı

0|0
    0|0
  • duruşu iyi ben galatasaraylıyım mesela fb yöneticileri gibi ya da bizim yöneticiler gibi bir yanı yok bakalım sonu nolcak

0|1
    0|0
Yükleniyor...