Galatasaray Başkanı Ünal Aysal sızce başarılı mı?

Arkadaşlar bu adam bu takımı çok kötü durumdan çıkarıp şampiyon yaptı adam Müşlera Eboue Selçuk ve Elmander gibi adamları takıma katabildi ve kötü durumdaykın sizce bu adam başarılı mı ve sizce bu adam büyük transfer bombaları patlayatabilir mi çünkü bu adam çok zeki ve ileri gören adam bence ya sence

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yönetimsel işleri sadece profesyonel yöneticiler, teknik işleri de sadece teknik ekip yaptıktan sonra ve teknik ekiple yönetim arasındaki bağı Abdurrahim Albayrak gibi hem yönetimsel hem de tekniğe yakın bir kişi olduktan sonra başarının gelmemesi mümkün değil. Başarı tek kişeye bağlı değil ekibe bağlı gelişir. Bu da nitekim birlikteğin ve herkesin işini ve sınırını bilmesi sonucu ortaya çıkmış bir başarıdır. Bundan sonra Galatasarayımızın yolu açıktır. Yeni başarılara Türkiye hazır olsun.

0|1
    0|0
    • abı son transfer haberlerden bır bılgı var mı

• daha oturup yönetim toplanmadı ki. Şuan çıkan haberlerin hepsi fıss. Oturup konuşulcakmışi diye biliyorum ama melo için başladılar gibi meloyu alacaklar muhtemelen melodan yana sıkıntı yok da juve tarafından bonservisten indirim bekleniyor ve ödemede kolaylık. Juve de şampiyon oldu meloyu istemiyor bu yüzden gsnin eli güçlü ağırdan alıp ebouedeki gibi uyguna almaya çalışacaklar.

• bılgıler ıçın teşekkur ederım saygılar

Kızlar Ne Diyor 5

• Önemli olan büyük transfer değil yerinde transferdir ve bunu çok iyi yaptılar büyük transfer dersen Muslera ,Melo yeter de artar büyük transfere örnek .

Selçuk nokta transfer elmander öyle eboue oyle bu işi çok iyi bilen bir yönetim ve başkan görevde.

Faruk Süren ,Fatih terim için transferden anlamaz ona iyi futbolcular verin iyi oynatır demişti çok doğru söz bu ,bakınız özhan Canaydın döneminde Fatih Terim'in yaptığı transfere ne yapabildi kovuldu hadi diyelim para yoktu elinde Milan'a teknik direktör olduğunda bile transfer yapamadı :)

0|0
    0|0
    • kız olarak benden bilgilisin vesselam

• sana pek katılmıorum ama yorum fena degıll...fatıh hoca 2004 de geldıgınde sartlar farklıydı maddı krızımız vardı o zaman yonetım tam bırlesemedı butunluk saglayamadı cunku saglanan ortamda cok onemlıydı ulke olarak farklıydı o zaman sımdıkı yabancılar gıbı alamıyordu ulkemızz futbol ekonomımız buyudu fatıh hoca da bılıoyordu ıyı adam almasını ama su da var en ıyı hocalar bıle hergun yenı bısıler ogrenıyorlarr fatıh hıca zırve yaptıı artıkk + 1 ;)) futboldan anlayan bayan gordük sitede ;))

• Ben bir Fenerbahçeli olarak başarının temelinin Fatih terimde oldugunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bence değil.

0|0
    0|0
  • başkanımız ...

0|0
    0|0
  • ünal aysal ooo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bakın ıstedıgınız hocayı getırın yonetım tazelenmeden tam butunluk saglayamazsınız bu tıp krızleredee en buyuk nesterı yonetım bazında vurdukk sonrasında yenı hoca yenı calısanlar yenı hocamız sonra florya duzelmeden hıcbırsey duzelmes felsfesınden yola cıkarak kucuk ama anlamlı degısıklıkler yaptı nokta transferler ve guzel bır kolej havası kattı floryaya ve kulubun bunyesıne :)) arkdaslık ortamı gelıstı transferler ıkı uc hata dısında ısabetlı geldı takımımızaa zaten galatasarayımızdakı potansıyel hıc bır takımda yoktu v,e bu acıga cıktı kısa surede lıgı domıne ettık 9 puan farklaa lıder bıtırdıkk ;)) gecen senelerde basarısız olmamızın en buyuk sebebı ıkı tane bır yanlıs hocalar halıyle yanlıs transferler ıkıncısı futbolcuya dayalı duzen vardı kımse Galatasaryın buyuklugunu hatırlar deıldı butun herkes sarhos olmus vazıyetteydı evet gun gectıkce kotuye gıdıyorduk futbolcular elınden gelenı yapıyordu ama bazı seyler duzelmek yerıne daha da kotuye gıdıyordu neden cunku kafalar degıstı bazı seyler basıbos bırakıldıgı ıcın dısıplın kayboldu bır anda hersy raydan cıktı ama artık oyle deıl hersey duzeldı dısıplın saglandı Gs camıası bırlestı buyuklugumuz anlatıldı herkesın bır amac ugruna mucadele vermesı saglandı halıyle basarı geldı ıstedıgınız yabancıları alın kolej ortamını saglayamazsanız elbet bır yerden patlak verır ben son olarak bu seneki basarımızı ıkı baslıkta acıklarsam ne demek ıstedıgım ıyı anlasılır

1: BAŞKAN : Ünal aysal ( yeni başkan , yeni hava , taze enerji , disiplin ortamı )

2: HOCAMIZ : Fatih terim ( gelebilicek en dogru kişi basarının kacınılmaz oldugu hocamız :)

0|0
    0|0
  • evet divan üyelerinin en baba adamlarından en az son 10 yılın en başarılı başkanı Galatasaray kulübünü ciddi anlamda şirketleştirdi kendi sorununu kendi çözer hale getirdi daha da getirecek... kulüpdeki otoriteyi güçlendirdi... divandaki herkes herkes ii bir Galatasaraylı olabilir ama başkan olamaz başkanlık vasfı ünal Aysal da fazlasıyla var

0|0
    0|0
  • şu anda ortaya çıkmıyor fakat 2 sene sonra beşiktaş'tan beter duruma gelecekler maddi açıdan ve riva yı satmak zorunda kalacaklar.

0|0
    0|0
  • galatasaray bu daha fazla ne bekliyosun ki?

0|0
    0|0
  • bir sözü vardı:" ben futboldan anlamam ama futboldan anlayandan anlarım." diye, bence adam haklı anlıyor...

0|0
    0|0
  • fener şambiyon olmadığına göre sonuç ortada

0|0
    0|0
  • laf var icraat yok.

0|0
    0|0
  • yeterince başarılı ama verdiği sözleri de yerine getirmeli bu sene!

0|0
    0|0
  • en iyi başarsı bence fatih terimdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...