1.70 boy 70 kiloyum. Fit bir vücut sahip olmak istiyorum. Bunu 2 ayda yapabilir miyim? Olursa nasıl yapabilirim?

Karnımın dümdüz hatta iki tane baklava olmasını istiyorum. Basenlerim var. Diyete başladım. Gün içinde hareket olarak neler yapmalıyım.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek mesele değil, sağlıklı kilo vermek mesele.2 ayda vereceğin kilo büyük ihtimal 55 olman gerekçek ve 2 ay da şayet 15 kilo verirsen heryerin sarkar

0|0
    0|0
    • 10kilo veremez miyim 2 ayda

• verirsin, ama ayda 3 kilo vermek en sağlıklı kilo verme şeklidir.Zaten ilk bir ay da vücudun hızlıca kilo vericektir, ikinci ayda kilo vermen yavaşlar.Ağır diyetler yapma her öğün de mutlaka 1 dilim de olsa kepek ya da çavdar ekmeği ye.

Erkekler Ne Diyor 13

• Kilon ve boyun arasında olması gereken sadece 5 kilo... Normal koşullardan bahsediyorum. Sen sadece 5 kilo için mi takıyorsun kafana yoksa daha sağlıklı olmak için mi kilo vermek istiyorsun?
    Eğer beğenilme uğruna yapacaksan, bırak seni olduğun gibi kabul etsinler, ;)

0|0
    0|0
    • ben rahatsız oluyorum. kendim için yaparım herseyi ben ;)

• 2 ayda sadece zayıflarsın sıkılaşmak için daha uzun sürer

0|0
    0|0
  • Dikkatli beslenmez kas kutleni kaybedersen verdiginden cok kilo alirsin !!! Hem ye hemm sporyap yoksa baklavayi unut

0|0
    0|0
  • Sadece xper amaç spor yap lifli gıda tüket.

0|0
    0|0
  • cok calısmalısın

0|0
    0|0
  • fit bir şeye sahip olmak kolay değil.meşakatli zaman seni bekliyor

0|0
    0|0
  • 2 ayda 10 kilo verirsin yardımcı olabilirim :D

0|0
    0|0
  • Yemez o.. fit olman için 45 kiloya düşmen lazım..

0|0
    0|0
  • sıkı bır rejım ve sporla harıka olur

0|0
    0|0
  • önelikle fotoğrafıma bak tecrübemi anla sonra soruna geçebiliriz

0|0
    0|0
  • 8 aydır kardiyo yapıyorum 1.80 boyunda 90 kiloydum yeni baklavaya ulaştım. 2 ayda çok şey istiyosun.

0|0
    0|0
  • FocusT 25 ile 60 günde mükemmel bir vucuda sahip olabilirsin.. Ben 20 gündür yapıyorum gömleklerim bile bir farklı durmaya başladı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• günde 5 büyük bardak suya 2 silme çay kaşığı ingiliz karbonatı koy iç ama yemekten 1 saat yarım saat önce iç bunu 1 aya kalmaz 3-4 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Bütün kış oturup kıçını büyütmeyecektin 1 senedir uğraşıyorum ben iki ayda olmaz o iş baklava falan unut sen.

0|0
    0|0
  • sen.kılo.verdınde.baklava.hesaplıosun :D:D:D
    2ayda.vercen.kılo.2-veya3.dür.Bunu.Çok.yemeden.önce.düşüseydın.ıyıydı.Yaşına.göre.çok.fazla.bu.kilo.Tabi.yazda.gelıyor.iyice.görunecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...