Zayıflamak için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?

S.a arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum? Ben zayıflamak için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?

Güncellemeler:
70 kiloyum 60a düşmek istiyorum

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Yine mi ya.Bak lifli gıdalar tüket.Mesela yulaf ezmesi sütle beraber, ayrıca ananas dilimi ve saat en geç 17.00 dede bir kase yoğurt.Bir de egzersiz.

0|0
    0|0
  • eger cinsel partnerin varsa düzenli bir seks planı ile çok ciddi efor ve enerji kaybedersin ki buda yag yakımına neden olur kısa sürede zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Aleykumselam kanks

0|0
    0|0
  • kalori takip ediceksin

0|0
    0|0
  • Spor + diyet.

0|0
    0|0
  • günde 3 ekmek arası makarna ye.

0|0
    0|0
  • a.s kaç kilosun

0|0
    0|0
  • Yemeden ve spor yapmadan bu iş olmuyo.10 günde 3 kilo verdim sıkı bir diyet ve çok sağlam sporla hedefime az kaldı 2 ay içinde ideal kiloda ve üçgen bir vücut sahibi olucam inşallah yani hırs ve istemekte çok önemli

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam. Az ye

0|0
    0|0
  • Hamur isi falan yeme spor yap bol su ic

0|0
    0|0
  • Aleyküm Selam Arkadaşım Öncelikle Nefsine Hakim Olmali Sonra Düzenli Spor Yapmalisin

0|0
    0|0
  • 6 litre su içip yerde yuvarlan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kulaktan dolma seylerle mı uygulama yapıcaksın? burdan aldıgın fıkırler sana yardımcı olmaz bı dıyetısyene gıtsen daha ıyı olur.. tabı gercekten kılo sorunun varsa..

0|0
    0|0
    • sanane arkadaşım ben yardım istedim yardımcı olmuyosan yorum atmıcan !!

• :D mal mısın kızım sen :D sana fıkrımı soyluyorum sadece neden gaza gelıyosun :D bence sen psıkologa gıt once :D

• Ekime kadar anca toparlarsın kendini. Çok gez kaldın spora.

0|0
    0|0
  • Nasıl kilo bermek istiyorsun imkanların neler?

0|0
    0|0
  • Zayiflamak isteyen az yesin :D

0|0
    0|0
  • Çin diyeti yapmalısınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...