Bazılarımızın her şeyini facebookda paylaşmasını nasıl buluyorsunuz?

örneğin çocuğu olur onun resimleriyle doldurur nisan düğün resmi olsun. yada kimileri var ay sü an dışardayım mc donald da burger yiyorum gibi şeylerden bahsediyorum bunları sizlerden yapanlarda varmı. Ben artık netten takip etmeye başladım milleti kim evlenmiş kim nişanlanmış kimin sevgilis var ne yapıyorlar nereleri gezmişler.

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Nişan düğünü normal karşılarım çünkü hayatta bir kere oluyor ve özel birşey ama bunun dışındakiler facebooktan doğum günü kutlama felanda dahil hoş bulmuyorum.Bi arkadaşımın asker düğünü oldu,facebookta herkez katılıyordu etkinliğe herkez tebrik ediyor herkez kanka falan diyor.Düğüne gittim,facedeki kankalarından bir tane yoktu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen ne diyorsun geçen bir arkadaşlık isdeği geldi soy ismi tanıdık.Düşün düşün kim acaba bu diye.Birde ne göreyim akrabamın bir çocuğu olacak onun adına hesap açmışlar.Daha ne olsun:))

0|0
    0|0
  • şimdi baıları hayatının her anını paylaşıp kendini fazla ifya ediyo buna gerek yok bırde fotoğrafları herkese acık yapanlar var bunada dıkkat etmelerı lazım arakdasları dısında dısardan bırılerıde bu fotoları görüp köttüye kullanabilir

yani özel günlerde dısarda gezi falan fazla abartmadan koyulabılır ama dedıgım gıbı hayatın her anını koymak bazıları mübarek hayatının albümünü yapıyo pek uygun bulmuyorum hersey koyulmamalı

1|0
    0|0
  • arkadaşlarına gösteriyor bence. Ama bıurada şunu yapıyrum demek görgüsüzce. foursquare.com

0|0
    0|0
  • Biraz gösteriş oluyo bazen.O da hiç hoşuma gitmiyo.Çözdüğü soru sayısını bile yazan var ki çok gereksiz tamamen gösteriş diye düşünüyorum.Tabi onun dışında başka niyetle de yazılan olabilir..Bazen sıkıyolar

0|0
    0|0
  • saçma ...

0|0
    0|0
  • Aşırısını görgüsüzlük olarak algılıyorum

0|0
    0|0
  • iletişim çağı

0|0
    0|0
  • aptalca.

0|0
    0|0
  • Bagzi nedir ?

0|0
    0|0
    • ay tamam tükce yazmam iyi deyil türkiyede okumadim bu kadar ögrenebildim :D

• "Bagzı" ==> "Bazı"

"deyil" ==> "değil"

Bizde yardımcı olalım

• tskler lazim olucak türkiyeye temeli dönmeyi düsündügüm icin D:D

• Ben pek doğru bulmuyorum hayatın normal akışını bu kadar sanal ortama taşımayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ay dügün resimler vs. bunlar artik normal görülüyor sonucta dügünde olmayanlar o resimleri görme imkkani oluyor ama birde yaptiklari kahvaltinin resimini cekip yüklemek, veya cörek börek yapip onu Face koymak "ilk yaptigim börek" yada "hmmm, cok güzel oldu" yazmalari yok mu, kanser ediyor beni. Hani birak, gören insanlarin canini cektiriyorlar hakkina giriyorlar, cok ayip birşey. Veya sevgilisinin aldigi bir hediyeyi, "askim aldi" diye yazip o resmi paylaşmalari, suyunu cikarttilar resmen.

Facebook kullanmiyorum artik ama ara sira milletin sacma sapan paylaşimlarina bakmak icin arkadaşimin facesine giriyorum, sinirlerim bozuluyor resmen :))

0|0
    0|0
  • Sırf bu yüzden face kullanmıyorum artık."özel hayatlarını"insanlar neden ifşa ederler anlamam?

0|0
    0|0
  • ağızlarına kürekle vurasım geliyor, parmaklarına çekiçle vurup kerpetenle tırnaklarını kopartasım geliyor -,-

0|0
    0|0
  • Buyrun benim nihahaha!

2|0
    0|0
  • Hava mi yesinler hih

2|0
    0|0
  • bagzı?bazı sanırım?banane ozellerını yayıyorlarsa ben bunu yadırgamam yada sevınmemde buna.o yuzden ılgılenmıyorum ısteyen ıstedıgını yapabılır

0|0
    0|0
  • evet bazen yapıyorum ama facebookumda yakın arkadaslarım var genelde zaten 17 kısı toplam o yuzden kasmıyorum

0|0
    0|0
  • Bagzilarimiz cok garip.

1|0
    0|0
  • abartısı sacma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...