1 kerelik protein tozu kullansam zararı olur mu?

ben fitnes yapıyorum ama zayıfım yemek yemeyi seven biri değilim, iştahım yok çok seçiciyim protein tozuda kullanmak istemiyorum bir sporcu bana zararlı olduğunu anlatmıştı, salonda küçük poşetlere protein tozunu paketleyip satıyorlar 1 kereliğine alıp 3 gün kullansam bişey olur mu, verdiği etkiden sonra bağımlısı olurmuyum ya da bu kadar tozun bende zararı olur mu

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir fit vücud istitorsan Toz kullanmana gerek yok.. Ama izbanduda vurucam Arnıld olcam musabakalarada girerim diyorsan kullanman gerekir.. Bildiğim kadarı ile pek bir zararı yok..

www.besintakviyem.com Burada çalışan çocuklar çok yardımcı oluyorlar.

0|0
    0|0
    • dedim ya iyi beslenemiyorum diye 1.90 boya 68 kiloyum izbandutlukta gözüm yok daha erkeksi ve kaslı olmak istiyorum

• Yahu adının besintakviyem olması yemekle alakalı bir yer olduğunu göstermiyor.. Protein tozu gibi bilumum steroid ürünleri satıyorlar işte.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• bağımlısı olmak gibi bir durum yok ayrıca kullandığın tozun içeriği ve kullanma miktarın doğruysa zararı yok ben yıllardır kullanıyorum bir de sadece bir defa kullanmanın hiçbir alemi yok

0|0
    0|0
  • sırf kas için böyle şeyler kullanmayın resmen zehir bu tür şeyler, hormon dengesini bağışıklık dengesini kalp böbrek karaciğer emzinlerini alt üst ediyor, benim arkadaşımın sırtında hiç yoktan kıl çıktı gitmiyolarda haber, n olsun.

0|0
    0|0
  • olmaz.

0|0
    0|0
  • Kuru kuruya kullanırsan sadece kilo alırsın sporla birlikte kullanırsan faydasını görebilirsin ancak

0|0
    0|0
  • Zararıda faydasıda olmaz

0|0
    0|0
  • ölebilirsin yazmamak için kendimi zor tuttum :D hey allahm ya ne bağımlılığı kardeş.d

0|0
    0|0
  • benim arkadar aylardır düzenli olarak kullanıyo adam taş gibi :) ama bünyeden bünyeye değişir o

0|0
    0|0
  • Bende düşünüyorum ama hadi hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...