Popomu nasıl büyütcem yardım edin :D?

Popom ve fiziğim aynı böyle duruyor
http://i.hizliresim.com/glRroO.png
skinny Jean yani dar tayt pantolonlardan giyince fiziğim çook güzel duruyor kalçam dar ama popom çıkık durmuyor biraz büyüsün istiyorum ne yapayım?

Güncellemeler:
Yemekte çok yiyom ama hiç popodan kilo almıyorum nası olcak bu iş squat yapayım bari:D
Ha gayret erkekler rekor kıracak yorumlara gel :D twerk yapmaya başladım şarkı eşliğinde fjkç

0|0
6|46

En İyi Kız Görüşü

• Squat yap

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Squat iyi bir tercih olabilir. Ama özellikle latin amerika dansları da aynı etkiyi yapabilecek niteliktedir. Eğer dansı seviyorsan kesinlikle squat yerine latin amerika danslarını denemelisin. Bunun dışında, sıkı ve küçük popolar, yaş aldıkça, çıkıntı popolardan daha güzel görünürler, çünkü sarkma olma olasılığı, özellikle de çocuk doğurduktan sonra çok daha düşüktür. Sen dans veya sporla ilgilen. Gerisini boşver. Beğenen böyle beğensin. Beğeni de kapı dışarı edersin. Ha ama ben kendimi beğenmiyorum diyorsan, yukarıda yazdıklarım doğrudur, sarkması olmaz, herşeye iyi tarafından bak derim ;)

0|0
    0|0
  • Güzelim popon eğer böyleyse gayet iyi görünüyor. Ama biraz daha çıkık ve yuvarlak olmasını arzu ediyorsan kalçalarını sıkılaştıracak bacak egzersizleri yapmalısın. Bir kaç ay düzenli olarak yaparsan poponu arzu ettiğin şekle sokabilirsin. Ancak sonrasında da düzenli olarak bu hareketleri yapmalısın yoksa eski haline döner ve selülit problemi olur.

0|0
    0|0
  • Squat
    Lunge
    Leg Kick-Back
    Lateral Step-Up
    Lying Hip Abduction
    Lying Hip Thrust
    Reverse Lunge
    One Leg Squat
    Squat Jump
    One Leg Hip Thrust

Youtuben bul bak yap
    Ama kalça buyutmek zor iş malum genetik ile alakalı popona ağırlık bağlayıp kaldıramadıüğıda ötürü :D

0|0
    0|0
    • annem popodan alıyo kilo bayada büyük onunki genetik olduğunu sanmam:D

• Annen sor bir anne sen benim yaşındayken kaç kilodun diye ordan alanda ilk duyuorum göbek olmuyor ha popodan alıyor yoksa popo göbek full mü gidiyor : ) Demek istediğimi anlamadın neyse

• bu ne yaa tahta :D

0|0
    0|0
  • benimki de fındık kadar çok seviyorum onu

0|0
    0|0
  • Büyütüp de ne yapacaksın,
    amaç erkekleri tahrik etmek mi?
    Bu şekilde daha iyi, daha rahat yürür ve koşu yaparsın. Hem sağlık açısından da iyi, az da terlersin.
    Kızlar da az değil...

0|0
    0|0
  • squat falan dene kanks

0|0
    0|0
  • popo cinsel ilişki sonrasında zamanla genişler zaten ama bence gayet güzel fizigin kotu doldurur bu popo

0|0
    0|0
  • Benimkinde zıplayarak büyütebilirsin

0|0
    1|0
  • herkesin beğeni tarzı farklıdır birşey olmak için çabalama ben de bu şekilde olan kalçaları beğeniyorum büyük olanlar itici geliyor

0|0
    0|0
  • millet kalcalarını eritmeye calısır sen büyütmeye calısıyon su kadınları anlamadım gitti.d neden büyütmek istiyosun?

0|0
    0|0
  • Ellerini omuz hizasina çarpı olacak şekilde koy. Günde 4*15-20 otur kalk otur kalk. 1 ay sonra istediğne kavuşacaksın.

0|0
    0|0
  • Yüzüstü uzanıp bacaklarını dizlerinden geriye doğru bükerek antrenman yapacaksın. Her gün. Zamanla şekillenecek. Fındık g*t olacaksın.

0|0
    0|0
    • fındık gibi zaten ben büyüteyim istiyorum

• On numara falan demişler ama düşünmüyorum öyle olduğunu. En güzel kalça üzerine emek dökülen kalçadır. Squat yapılmamış kalça hiç bişey demektir..

0|0
    0|0
  • çıkım durmadığı için popon sana yardımcı olamak istemiyorum. bilmiyorum !

0|0
    0|0
  • Squat yap :)

0|0
    0|0
  • şimdi sen kilo alayım derken popoya değil göbeğe basenlere falan vurur o yüzden bölgesel ağırlıklarla ya da squatness falan yap

0|0
    0|0
  • bekle çocugun olunca nasil küçültürüm diye düşünmeye başlarsin şimdi bu günlerin keyfini çıkart :p

0|0
    0|0
  • Yüz ustu uyumaya cals.

0|0
    0|0
  • Bir kiz Popomu nasil büyütücem diye soruyor, Soruya 40 dakika icinde 3 Kir ve "26" alti Erkek Cevap vermis.

Asasasasafada

0|0
    0|0
  • kızım küçük g*t daha iyi

0|0
    0|1
  • çok iyimş bee :D

0|0
    0|0
  • Pilates , kesin çözüm

0|0
    0|0
    • ebru şallıda pilates yapıyo ama poposu yok fotodaki ebru şallı

• be çok gördüm düzenli olarak pilates yapanların kalçaları büyüdüğü için pilatesi bıraktıklarını, belki Ebru Şallı koşu falan yapıyosa pek etki etmiyo olabilirki, kesin yapıyodur

• fazla fazla otur birde çalıştır işte

0|0
    0|0
  • İş bul kendine çalış

0|0
    0|0
  • ye ye yat.

0|0
    0|0
  • bence çok süper hiç elleme

0|0
    0|0
  • bence güzelmiş :D

0|0
    0|0
  • O ne sönük :/

0|0
    0|0
  • Popo bututulur LTD AS cakma servislerimiz vardir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 5

• Çaktsın sevgilin :P

1|1
    0|0
  • Twerk yap tövbest.sdfgthy

1|0
    0|0
  • büyütme en iyisi böyle kalsın çünkü hamilelikten sonra küçültmek için çok uğraşacaksın

0|0
    0|0
  • BOL BOL :D yokuş çık :D

0|0
    0|0
  • Ye ye yat sen diyarbakir karpuzu gibi buyur :)

0|0
    0|0
    • yiyom ama hiç büyümüyo:D

• Yiyip yatcan sirri orda :)

Yükleniyor...