Facebookta Cuma günleri;Hayırlı cumalar güncellemesi. Telefondan toplu mesaj atanların günü mü bugun?

Bugün cuma illaki şahit olursunuz takıldığınız sosyal ağda.Veya cebinize gelen kısa mesajda Hayırlı cumalar mesajına.Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.

Güncellemeler:
Konu o değil tabikide kutlamak güzel benim kastım iki mesj yolalyınca durum güncelleyince cumaya olan borcumuzu böylemi hallediyoruz.Oturduğumuz yerden.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Adamlar bu şekilde sevap kazandığını sanıyorlar bırak snasınlar. Ulan cuma mübarek günde cumartesi pazar pazarteisve diğerleri cenabet gün demezler mi adama ?

1|0
    0|0
    • islam dinine mensupsan islam dini cuma gününü mübarek kılmışsa diğer günlerden elbetteki özeldir,kuranda bile cuma suresi var.cuma günü ramazan ayı,diğer mübarek günler gibi.özeldir.

• ''desinler'' için yapılan bi show..kutlayanların çoğusu cumaya bile gitmiyo emin ol...sadece ezikliğini giderebilmek adına göstermelik bişey.

1|0
    0|0
    • yanlış yorum!bayanlarda cumaya gitmiyorlar fakat pekala hayırlı cumalar diyebiliyorlar,gelenektir bence.

• tabiki bunu içten yapanlarda var ama çoğunluk show amaçlıı..

• yedi günün sultanı ' Cuma ' kutlu olsun !

1|0
    0|0
    • 7 günün sultanını sanaldan kutlayıp görevini yapmış oldugunu sananlara karşı düşüncenizi sorudm ve sende.Onlardan biri gibi davrandın

• aslında laf yarışına girmeye gerek yok hep aynı muhabbet. müslümanız ama dalga geçiliyor biz niye geçmeyelim mantığı,o kafaların içinde ne taşıyorsunuz siz.

• derdin ne justmiss ? kısaca özetini alalım lütfen..

• bunda bi gariplik yok..arkadaşlarımız nasıl doğum günümüzü kutluyolarsa cuma günümüzüde kutlayabilirler eleştiremem..

0|0
    0|0
  • Ne var bunda bn hayatımda hiç atmam ama böyLe şeylerin olmasi kötü değil.. o mesajı okuyup otomotikmen o duayı falanda okumuş olup hayra giriosun blşten :)

0|0
    0|0
  • Katlanıyoruz..

0|0
    0|0
  • insanların bu tür günleri unutmaması hoş bi durum

0|0
    0|0
  • ...

Sevdiklerime "Hayırlı Cumalar" mesajı atarım.Bankaların,Mağazaların gereksiz mesajlarından daha makbul olacağını düşünürüm.Cevap vermeyenlerede kırılmam.Zorunlu bir mesaj hali değildir.

0|0
    0|0
  • rezillik başka bişey değil.mallık.

0|1
    0|1
  • bu gün ve her cuma müslümanların bayramıdır ondan

0|0
    0|0
  • Bu yeni moda bende arada bir yapıyorum..Modayı takip et geride kalma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• toplu mesajlara bı cevap vermem ama bugun oyle bırınden oyle bır hayırlı cumalar mesajı aldımkı:)cıdden ılk kez gozlerımın ıçı bukadar guldu desem yerıdır:)

0|0
    0|0
  • bana atanlar gerçekten içten dileyenler olduğunu bildiğim için sorun yok..

0|0
    0|0
  • Hayırlı Cumalar diliyorum.Cumanız Mübarek olsun.

0|1
    0|1
Yükleniyor...