Evlense ne yapardınız!

Çok sevdiğiniz bi kız ve sizin onun sevdiğini biliyor hata defalarca söylediyseniz ve sonunda tartıştıysanız tanıdığınız vee evlenme vakti qelior yani ne yaparsınız yada evlendikten sonra eşiyle beraber onu qorurseniz ne yaparsınız ne tepki verirsiniz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• rahat bırak kızı madem o kadar seviyosan sen evlenirdin onunla b...k yemenin daliskası evlendikten sonra etrafında dolaşmak

0|0
    0|0
    • bide dövseydin beni.d

• öyle ama seviyosan evlenirsin kardeşim delikanlı adam erkek adam kendi veremediği bir mutluluğu bozmaya çalışmaz

• ben orda bozucam mı dedim sende warya!.d herşey kısmet belki kısmetim deqildi derip qeçerim 4 senedir kızı seviorum söyledim defalarca o kdr uqraştım ama sonunda rahat bıraktım oluruna bıraktım!olmadı onun paşa qönlü saqolsun başka ne diyebiliriz ki yani m.ettim bi sorak dedim acaba arkdaşlar ne yapar diye!.s

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahu'nun kim olduğunu merak ettin mi hiç derim karısına :D

Hani olur ya yanlışlıkla Ahu falan der aklından,kalbinden çıkmadığım için... Bu sadece aşık olduğum adam için geçerli... Diğerlerini görsem selam veririm mutluluklar dilerim.

0|1
    0|0
  • Kabullenmelisin.j

0|0
    0|0
  • mutluysa sevinirim..mutsuzsa üzülürm..onun için dua ederim.

0|0
    0|0
  • hiç bi tepki vermeye hakkın yok. sen çok seviyosun diye senle evlenmek zorunda mı?

1|0
    0|0
    • yoo sadece sizin tepkiniz ne olur ona bi bakalım dedim!kısmet herşey yapacak bişi yok!

Erkekler Ne Diyor 4

• bu lafın üzerinde iyice düşün...

"Tanrım, Bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için Cesaret, Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için Sabır, İkisi arasındaki farkı bilmek için Akıl ver…"

0|0
    0|0
  • gidip esini bogardim. beni reddedip baskasiyla evlenmek... himm...

1|0
    0|0
  • evlendıyse unutmak kolaydır benım ıcın...

0|0
    0|0
  • içim yanar

0|0
    0|0
Yükleniyor...