Yakışıklı ve oldukça düzgün konuşan bir erkek sizi beğendiğini söyledi. Ne yaparsınız?

Kızlar cevaplayın bakalım

İşlek bir caddede yürüyorsunuz.O sırada yakışıklı ve oldukça düzgün konuşan bir erkek sizi beğendiğini söyledi.Ne yaparsınız?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• bu yakışıklı ve düzgün konuşan erkek sen mi oluyosun acaba?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Teşekkür edip uzaklaşırım.

0|0
    0|1
  • O kadar abaza olmadıqım ıcın duymamıs qıbı yapar yoluma bakarım :) Hee bu arada benım bunları duymam ımkansız cunku ben yolda yururken sureklı muzık dınlerım... Dışardakı hayvanı seslerı duymamak adına :D

1|0
    0|1
  • Sağ olsun... Yürümeye devam ederim... O esnada zaten duymam dediğini... Müzik dinliyorumdur, kaptırmışımdır...

0|0
    1|0
  • bizim kültürümüze ters bunlar.beğense de beğensek de uzaklaşırız oradan genelde. çünkü durup konuşsak bizde beğendiğimiz belli edersek kesin kötü düşünecek hakkımda diye duygulara kapılırız. durum bundan ibaret yani.

0|0
    1|0
  • s*ktir git derim yakisikli bile olsa caddenin ortasinda gelipte beni begendigini soylerse

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey demeden ben giderim

0|0
    1|0
  • asla orali olmam...

0|0
    0|1
  • ben oralı bıle olmam cunku erkek arkadsım var.

0|0
    0|1
  • He.

0|0
    1|0
  • hmm, ok, kib, by.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bütün kızlar ilgilenmeyeceğini söylemiş. ama adam orda bmw'nin anahtarını gösterse dakkasına adamın kucağına oturursunuz.

0|0
    0|0
  • maşallh kızlar nasılda red ediyo, ama öyle biri çıkıncada ummm emmm kemmm mummm ıııı ıhhh mmm, tamam olur tlf nonu alayım :D

0|0
    0|0
  • ama hiç bir zaman öyle birşey olmayacak :) ancak rüyalarında görürler

0|0
    0|0
Yükleniyor...