Her soruya saçma sapan cevap verenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

bu tür insanların amacı nedir?her soruya laubali cevaplar veren insanın derdi var mı yok mu dinlemeden yazmak için yazanlar hakkın da ne düşünüyorsunuz?1 puan için mi bu hareketler?

ayrıca konuşmalar da çok saçma;pampa,kanka,hacı,hoca,bebişim,üzünç,yirim gibi saçma kelimeler de kullanan çok var.siz bu durumdan rahatsız değilmisiniz?

NOT : kalkıp nede gizlisin diye asıp kesmeyin boşuna.gizliyim işte.hatta cevaplayan arkadaşlar şu üyein bu hareketinden rahatsızım da diyebilirler..

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli olanlara otomatik olarak gizli cevap verilmesini talep ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle artık şu ortamı ben adam edeceğim sevdasından vazgeçilmeli ..

site içerisinde düzgün cevapları olan arkadaşlarımızda var , siteyi keyif eğlence olarak kullanan arakadaşlarımızda var .

Bu steye sordugunuz bir soru ile sanırım hayatınızda bir aydınlanma yaşamayı beklemiyorsunuz! Ki öyle bir şey varsa acilen psikologa giderek bu konuyu masaya yatırmalısınız .

Türkçemizin güzel kullanılması konusu olarak alt açıklamayı yazsa idin sonuna kadar katılabilirdim sana . Evet yozlaşmış bir dil kullanıyoruz hepimiz . Ama umarım bir çoğumuz bunu sadece bu sitede yapıyordur . Smile vermek gibi bir durum o kelimeleri kullanmak bana göre bu sitede .

Yani bir toplantıda adama kalkıp yıkınç , üzünç içinde bıraktın beni , hadi kanka panpaları topla toplantı yapacağız diye konuşan birine şahit oldun mu !

kimi üye ciddi kimi üye eğlence için burdan o neden le keyfine bak gizli ...

3|1
    1|1
    • Anlatamıyoruz reese reyiz. Şukunu verdim mesela <3

• götünden sallayıpta incili züppeleri savunma.

• tamam genç sen harikasın .. en doğru en muhteşemsin .. burda herkes sana tapıyor .. başka bir şey kaldımı ... camdan bolat ,

• inci sözlük bile bunların seviyesini kaldıramamış hepsini s..tir etmiş.onlarda bu siteyi kendilerine mesken edinmişler.(kimlerden bahsettiğimi tahmin edebiliyorsunuz)

1|0
    2|0
    • ne yazdığımdan sanane, beğenmiyosan bas şikayete, görmemezlikten gel. sizin keyfinize gore mi hareket edicem nan. Üzünçsün.

• sağından mı kalktın bugün kuzum sen?

0|0
    0|0
  • pampa üzünçlü bi @1 olmush

kanka takma kafana bebişim

bu arada nede gizlisin?

0|0
    0|0
  • Burada her tip insan yazıyor. Kimsenin bilgisi, görgüsü, kültürü, tecrübesi aynı olamaz.. Farklı yazılar, cevaplar olacak... Bundan doğal ne olur ? Saçma yazılar dam üstünde saksağan gibi kalıyor.. Okuyanlar az çok kim nedir ? Biliyorlar...

0|0
    0|0
  • pis kaka

0|0
    0|0
  • sol gözüm seğirdi.

0|0
    0|0
  • terbiyesiz üyecanlar..

0|0
    0|0
  • Bazı kelimeler inciden alınıyor. onunu için panpa diyoruz...

Hepmiz inciciyiz :(

0|0
    0|0
  • Boşverdim.

Mümkün olduğunca az muhatap oluyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sorulara alakasız cevap verme konusunda haklısın ama o saydığın kelimeleri kullanan kişilerden rahatsız değilim. Onlar olmasa bi süre sonra sıkıcı olur site.

0|0
    0|0
    • sevinç içinde kucak yaptım sana :):):) <3 bu da en güzel galp :)

• aranıyon sen sabah sabah isteyen istediğini der demekki bi samimiyetleri var bi süre sonra sen de demeye başlayacaksın zaten,kaldıki bu sıfatlar saçma değil arkadaşlık kurmak bu arkadaşlığı böle samimi cıcak kelimelerle süslemek saçma değil bence,çizgiyi seviyeyi düşürmediğin müddetçe sorun yok

0|0
    0|0
  • Anlattığın ibareleri geçtim.

Özellikle insanların inançlarıyla alay edilebilirliği bir marifetmiş gibi yazan arkadaşları biraz saygıya davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • benim soruma o şekilde cevap verenlerden rahatsız değilim...istediklerini yazabilirler saygı sınırnı aşmadan ama...ben dalga cevaplar yazmam.

1|0
    0|0
  • Bu niye seni gerdi anlamadım?Kimse sana bu kelimeleri söylemedi diyemi bu sitemin?

1|0
    1|0
  • Yirin kız <3

1|1
    1|1
  • Tarzımız bu. Ne yapak gizli panpa?

0|0
    0|0
  • panpa, kanka, hacı, hoca, bebişim, üzünç, yirim.

gizli burada bana seslenmiş.

1|0
    1|0
Yükleniyor...