Sevgilinizle ya da herhangi bir erkek arkadaşınızla otururken

Sevgilinzile yada herangı bi erkek arkadaşınızla otururken size ayağınızın koktuğunu yada ter kokuyosun dese ? tepkiniz nolurdu

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• hahahahah hiç farkında değilim kusura bakmaa genelde kokmaz ama hahahah seninki de kokuyor olabilir mi bi baksana amann neysee birşey içermisin :D:D:D:D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• o koku senden geliyor tatlım insanların sana sürekli dediği şeyi sen şimdi kalkmış bana söylüyorsun aaa olmaz ki ama derim :D

0|1
    0|0
  • aşağılandığın zaman atar yapıp karşılık vermek seni iyice batırır.

Huyuna git :)

aynen yaa çok yoruldum bugün. acı acı ter kokuyorum resmen diyebilirsin mesela :)

0|1
    0|0
  • yaa öyle mi gideyim bn ozaman görüşürz.. Kimsenin o nazik burnunun keyfini kaçırmak istemem tek başına kokusuz kokusuz otursun

0|1
    0|0
  • bittiğim an o andır..

0|1
    0|0
  • olmaz be

0|1
    0|0
  • öyle bişeyin olması mümkün değil ama kötü bi durum yahu :/

0|1
    0|0
  • İnsanlık hali derim.Büyütülecek bir durum değil neticede.

0|0
    0|0
  • Sende git bi dişlerini fırçala artık derim . Çivi çiviyi söker.

0|0
    0|0
  • Ben sana ağzın kokuyor diyor muyum ? Derhal savunma mekanizmam çalışır kötülerim onu :)

1|0
    0|0
    • ya kokmuyorsa agzı :)

• internette asla tartışmayacağım mevzulardandır zevkler ve renkler, görüşümü belirtirim sadece ayak kokusu hoş değil, kurtulmak için karbonatlı su ile yıkamak kafidir, ayakkabına da azcık bebek pudrası dökersen eser kalmaz kokudan

• cilit bang eser kalmadı kirdenn :)

Erkekler Ne Diyor 5

• sende gül bahçesi gibi kokuyosun derdim..

2|1
    0|0
  • gözlerimi açar ona bakardım sonra konuşcaz bunu der ağzına sıçardım.Onun koksa ya da benm koksa söylenmez millet içinde ya da sessizce söylenir.

0|1
    0|0
  • rezillik ötesi valla

0|0
    0|0
  • hayatını s*kerim onun,kim olursa olsun değişmez..

0|1
    0|0
  • benım yapmadıgım bısı ise dedıgı agzına vururum kepçeyle ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...