Body antremanı saatiyle alakalı yardımcı olabilcek?

Arkadaşlar ben işte çalışıyorum gece evime geliyorum gece body antremanı yapsam zararlı olmaz değil mi body de profesyonel olmuş birisi cevaplarsa sevinirim..

Güncellemeler:
bana adam akıllı bu işin eri birisi yardımcı olmucak mı geceleri yapılan body zararlı olmaz demi onu soruyorum bin bir türlü cevaplar geliyor!

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 789 ya da akşam 9 10 11 testosteron seviyesinin yüksek olduğu saatler çokta geç saatte çalışma uyuyamazsın hem besin alacaksın kalbinide çok yorma

0|0
    0|0
    • 1 saati geçmez antremanlarım hocam

• ürün kullanma doğal beslen pazardan lor alırsın ucuz olur yumurtayla çırpıp omlet yap protein deposu idmana gitmeden önce tereyağla bal karıştır iyi enerji verir gece aç kalacağın için yatmadan 2 - 3 saat önce süt iç uzun süreli kazein proteini sağlar her zaman miden almazsa yoğurt ayran tüket ceviz badem faydalı yağlar bulunur yanında bulunsun hem tok tutar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok canım ne zararı. Mesela inşaatta çalışıyorsan body'e gerek yok :) Sporun önemli kısmı dinlenme zaten onu yapabilirsen işte eğer ayakta durmalık bir iş değilse rahat rahat yap sporunu bir zararı olmaz vücut açısından. Sadece biraz yorgun olursun sabahları hep aynı tempoyla çalışırsan bodyde alışır vücut sabahta yorgun olmazsın artırırsan ki önermem ağır çalışmanı hafif çalış işe gidiyorsun zorlama kendini zamanla vücut oturur

0|0
    0|0
    • ağır işte çalışmyıorum benım ögrenmek ıstedıgım gece yaptıgım body zararlı olur mu olmazmı

• güzel arkadaşım yazdığımı iyi oku.

• yorgun vücutla yapılan body antremanı zararlı olur. Sabah kalktığında vaktin varsa eğer o zaman yap daha yararlı olur

0|1
    0|0
    • birader vücudum yorgun olmuyor ağır işte çalışmıyorum ben zararı olup olmadıgını sordum

• kardeşim bende diyorum ki eğer vücut yorgunsa zararlı olur. Sen diyosan yorulmuyorum yap o zaman

Yükleniyor...