Dosya temizliği yapan bilgisayar programı biliyor musunuz?

Merhaba arkadaşlar,

Herhangi bir programın bilgisayardan kaldırıldıktan sonra bile farklı farklı program dosyalarının içinde kalmış uzantılarını bulup temizleyecek bir programa ihtiyacım var.

Ana dosyadan kopmuş ve işlevini yitirmiş dosyaları bulup çıkaracak programlar var mıdır? benim bildiklerim fazla fazla geride kalan çerezleri veya kayıt defterindeki izleri temizliyor; ben atıl hale gelmiş tüm dosyaları keşfedip temizleyebilecek bir şeyler arıyorum aslında.

Çok teşekkür ediyorum şimdiden...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Advantaced sistem care.

0|0
    0|0
    • burada bir kaç arkadaş daha onu önermişti, ben de satın aldım ve gerçekten memnun kaldım, teşekkür ederim:)

• revo unistaller ile bilgisayarından sil tüm cahceleri ve registrydeki kayıtları siler

0|0
    0|0
    • bir bakayım ona. registry kayıtları kolay da, ben regular uninstall sonrası orada burada arta kalan dosyaları da bulup temizleyen bir şey olsa ne şahane olur diyordum. artık olmadı bununla idare edeceğiz tabi:)) teşekkür ederim tavsiyen için...

• regular uninstall ne beya!?! uyku sersemi yazınca kısa devre yapmışım yazarken, olağan kaldırma işlemi diyecektim. aslında sanırım tam olarak bu da değil doğru kelime ama daha iyisini bulamayacağım valla, anladın sen onu:)

• :)) :)) sorun diil anladım anladım :)

• advanced system care 4 . üstüne tanımam, aynı zamanda pc'nizin genel bakımını da yapar.

0|0
    0|0
    • Tam olarak istediğin program ise yine bu programın ''alet çantası'' bölümünde bulunun ''İOBit uninstaller'' istediğin programı kaldırdıktan sonra, tüm kalıntıları (kayıt defteri, system32 vs) temizleyebilirsin bununla.

• ege _25'in de önerdiği program oydu, güzelmiş gerçekten. diskleri birleştiriyor şimdi uslu uslu, avg tune up'ın pabucunu dama atmak üzere gözümde:)

Kızlar Ne Diyor 1

• ccleaner tavsıye ederım

0|1
    0|0
    • evet onu ben de çok seviyorum ve sürekli kullanıyorum ama o pek dip köşe temizlik yapmıyor. bana tüm kaçakları bulacak bir paranoyak lazım:) ama çok teşekkür ediyorum cevabın için...

• pc me sorup hemen dönüyorum sana

Yükleniyor...