NBA takip edenler sizce şampiyon kim olur?

Miami mi Sas mı bana Sas daha yakın geliyor ya sizce :D

• Miami
    0% (0)40% (2)40% (2)Oy Ver
  • San Antonio Spurs
    0% (0)60% (3)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Miami'yi severim onların olmasını isterim son 2 yıldır NBA şampiyonu bir takım fakat bu yıl San Antonio Spurs çok iyi oynuyor Miami'nin işi gerçekten zor ve saha avantajı da San Antonio'da geçen sene Miami finalde Spurs ile oynamıştı ve hatırlarsak çok çok zor 4-3 ile seriyi kazanıp şampiyon olmuştu Spurs geçen yıldan daha iyi durumda favori bence Spurs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Miami'den yana gönlüm ama Sas bu sene çok iyi beeeh :D

0|0
    0|0
  • San Antonio Spurs

0|0
    0|0
  • San Antonio Spurs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Miami şampiyon olacak.Her iddiaya varım.Var mi iddiaya girecek yürekli şahsiyet

0|0
    0|0
    • ben de Miami olsun isterim ama Spurs sanki daha kolektif daha bir bütünleşen takım oyunu oynuyor bakalım gönlümden geçen Miami'nin şampiyon olması :)

• şutör tehdidi lazım Mike Miller bu sene takımda yok geçen sene 3 lükleriyle büyük katkı sağlamıştı şampiyonlukta Lewis Orlando'daki ritmini yakalarsa 3lüklerden iyi katkı yapar Ray Allen da eskisi gibi fazla 3lük denemiyor ama tabiki Ray Allen Ray Allendır her zaman büyük bir şutördür kendisi aslında Micheal Beasley de kısa süreler oynayıp takıma destek verebiliri ama koçları play offlarda rotasyonda yer vermiyor ona James Johnson da iyi 3lükçüdür dostum bu arada biz seninle tanışıyoruz bu benim yeni hesabım :) mesaj atarım sana dur :)

• yanlış tahmin olabilir eskiden fazla NBA konuştuğumu hatırlamıyorum :) NBA'i yakından takip ederim i love this game diyorum güzel bir slogandır :)

• Miami

0|0
    0|0
  • Miami yi alanzo morningden dolayı severim o yüzden miami dedim

0|0
    0|0
  • San Antonio Spurs

0|0
    0|0
Yükleniyor...