Voleybol için eğitim gerekli midir yoksa zamanla mı öğrenilir?

Birçok dal denedim ama eğitim pekte işe yaramıyor gibi sıkıcı geliyor bir süre sonra bu aralar voleybol a merak saldım eğitim gerekli midir

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkürler ama herhangi bir yerde oynamak için değil kendim için sıkılmadan arkadaş grubuyla oynayabilmek için

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• eğitim derken özel bir hocadan bahsediyosan gerekli değil ama azimli çalışmakta bir eğitimdir ben 1 senede takımın en iyi smaçör oyuncusu oldum ve 3 sene voleybol oynadım bunada hiç profesyonel yardım almadım arkadasların bildiği nette bakındığım şeylerden ve tabiki yeni hareketler katarak yaptım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğitim falan yalan eğitimde napıyorlar oynatıyorlar bu sene bir kızı sevdim valeybolcu önceden hiç oynamdığım valybolo oynamya başlayp okul takımına girdim azim et yeter

0|0
    0|0
  • Üniversitelerde besyo lar egitim şart bence yetenek egitimle desteklenmeli artık tüm sporculara Üni. Hep

0|0
    0|0
  • Tabiki. Şaka mısın

0|0
    0|0
  • Basarirsin bu yetenegi görüyorum sende. Evet egitim sart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Voleybol candır kendi kendine yalnızca zevk için yapabilirsin ama adam gibi oynamak için eğitim şart duruş vurma şekilleri eğitim gerektirir..

0|0
    0|0
  • Egitim gerekli tabi ki de

0|0
    0|0
  • Arkadaşım vardı hiç kursa gitmeden cok da iyi oynuyordu insan kendi kendine geliştirebilir ama profesyonel olarak oynamak istiyorsan eğitim şart.

0|0
    0|0
  • 4 yıl eğitim gördüm 6 yıl yıl voleybol oynadım lisanlı olarak. Hocanın çok iyi eğitmesi lazım yoksa karşıdan sımaç basıldığında kendini yerde bulursun

0|0
    0|0
  • Eğitim gereklidir ama kendinde çabalaman lazım ha diyince olmuyor bu işin bir tekniği var her hareketi en az 6 ay çalıştım ben :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...