Bir erkek neden evlilikten kaçar ?

bi erkek çok güzel giden uzuuuun süreli mutlu süper bi ilşkisi var fakat evlenmek istemez sürekli bahaneler uydurur neden peki neden evlilik uzak gelir neden kaçar?

Güncellemeler:
sordum borçlarım var onları halletmem öncelikle ev almam lazım kirada oturmak istemiyorum dedi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• özgürlüğünü kaybedeceğini düşündüğü için.

• Şahsen ben kaçmıyorm.Ailem bıraksa seneye +1 evladım ve eşimle bi yuvam olur

• evlilik mi.aman aman

• Evliliğin sorumluluğunu kaldıramayacağını düşündüğü içindir...

• evlilik bağlayıclığı ve yükümlülükleri vardır,ne zamanki bunların altına girmek ister o zaman evlenir,şartlara bağlı birazda...

• peki ben nolucam 5 yıldr bekliyorum ben hazırım hemde fazlasıyla dahamı bekliyim yani keyfini

• sen neden bu kadar hazırsın peki,başka bir amacın yokmu kii..

• ne gibi amacım olcakki okulumda yok yani yaşımda geldi

• erkek kaçmaz. belkide kız kaçırıyordur?

• eheheehe bunu begendim:P

• Öncekileri Göster
    • ahahahhahah evet haklisin:))

• ;)

• evlilik çok özeldir ya mutlu olamassam korkusu vardır. çünki hiç bi şey ilki kadar özel olmaz ilk evlilik tek şans gibi bişi. tek şansını doğru kullanmaktan emin olmaya çalışıodur kaçmıodur geri vites yok :D

• Kızlarımız evliliği; kendinilerini maddi güvence altına almak olarak gördüğü için...

• Parası yoktur. İlk neden budur büyük ihtimal .Allah kimseyi parasız bırakmasın ..Mutluluklar sana :) Umarım evlenirsin sevdiğinle .

• Maddi durum düzen sorunu endişe hayatında önceliği olan hedefler yüzlerce sebep var bir erkek değilde bir insan demeliydin bence.

• Ozguven eksıklıgı vardır. Ya da sen onla cınsellık yasıyosan sebebı buda olabılır.

• sevmiyor demek ki

• çocuklarının anasını görmek istemiyordur

• parası yoktur yada emin degildir sevdiginden belkide yanızlıga ihtiyacı vardır kız cok sıkıyordur belki belkide ...

• korkuyordur kesin ondan yani

• güvensizdir ve korkuyordur sorumluluk almaktan

Kızlar Ne Diyor 8

• Neden evlensin ki , nerdeydin nereye gittin , yinemi arkadaşların , bir pazar günü de beni gezdir , hep tv izliyip duruyorsun , hep maç hep maç , çoraplarını ortalığa atma bla bla bla ... gibi bir sürü dır dırı ve kadının nazını afrasını tafrasını çekmek istemediği için , bir de bunun masrafları var tabi .Ne demişler en iyi kariyer ; erkek çalışır karı yer .. (artık uyandılar :)) )

• Bu sorunun cevabi bence evlenmeyi dusundugun kiside:) Onunla konusmayi dene bu konuyu bakalim derdi neymiss:D Nedeni sen ogrenceksin, sonra onu soyleyeceksin, o sorunu nasil ortadan kaldirabilirsin hakkinda fikirler veririz.. Boyle olursa bosuna beynimizi yormayiz sonuca daha net gideris:D

• eger cınsellık yasıyorsa pek fazla evlenmek ıstemez.

• Evlenmek istemiyordur.

• Evlilik kolay degil. Maddi acidan hazir hisetmeli her iki tarafta. Flortteki gibi opucukler.sevismeler karin doyurmaz bence. Korkulari.vardir. Calisin ikinizde. Mutlu yuvanizi beraber hazirlayin. <3

• hazır hissetmiyordur kendini belki. yada kendine güveni yoktur..

• cünkü evlenmek aptalliktir.

• nedenki

• öyle

• bi ton sorumluluğu var, haklı adam.

Yükleniyor...