Bu çalısmayla forma girebilir miyim sizce?

3 haftadır bu linki yapıyorum yanında ip atlayıp arada da dans ediyorum terliyorum. http://www.youtube.com/watch?v=y6gZVvsgevE Her şeyden yiyorum ama aksam 5'ten sonra kahve haric bir sey yemiyorum içmiyorum. Sizce bu çalısmayla forma girebilir miyim? 1 ay daha sonra etkisini ne kadar gösterir?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• fazla kilon varsa bunu deneme bence zayıfladıktan sonra yap. ve kolay bir egzersiz değil bu. bir boksör olarak 1 saat zorlanırım bunda ben:)

1|0
    0|0
    • ben bayağı alıstım artık çok kolay geliyor. boyum 170 kilom 65 :) vermem lazım ama bunun yanında ip atlıyorum ve zumba da yapıyorum arada. Bu video da bir 400 cal yakıyormus yani iyi olur bence ya

• elbette etkisi vardır ama bildiğim bişey varsa bir diyetisyene gitmeden sağlıklı kilo veremessin.bence git sana güzel bir diyet programı yazar birazda sporla çok kısa sürede halledersin...

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak arkadaşım ebru Şallı zaten zayıf hatta zapzayıf ı sıkılaşmak için yapılıyor eğer sen kilo fazlan varsa göbektir yanlardır baldırdır inceltemezsin taraflarını inceltmek için koşucaksın tempolu yürüyeceksin idman yapacaksın beslenme azaltıcak
    yaktığın kalori aldığından çoğaltıcaksın

0|0
    0|0
    • kilo fazlam var ama pilatesle de zayıflanıyor ben birde ek olarak zumba veya ip atlama yapıyorum boyum 170 kilom 65

• insallah. kaç vereyim peki?

• bilemem ben kaç istersen : )

• giremezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...