Aranızda basketbolla uğraşan veya basketbola giden var mı eğer gittiyseniz boyu uzatıyor mu bende gidecem de kaç ayda kaç cm uzatttı :)?

arakadaşlar bide kaç ayda uzattı yazarsanız yani çok sevincem

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben 7 senedir basketbolcuyum, lise 1'deyken boyum 1.74 cm idi. Şimdi yirmi yaşımdayım, geçen güne kadar 1.78m idim. Aynı gün bir baktım ki, 1.79m olmuşum. Basketbol uzatıyor fakat benim alem de uzun boylu. Bunun genetik ile büyük bir alakası var. Yani ben basketboldan uzadığımı zannetmiyorum, olsun olsun iki-üç cm olsun lan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sadece Basketbol değil, yüzme hatta evde sıradan zıplamak bile uzatabilir ama ergenlikte olmadığın için bir kaç cm gene uzarsın bunun için çok uğraş ama sıkılmadan yap bunları imkanın yoksa evde her gün olabildiğince yükseğe zıpla istediğin kadar ama aklından say her zıpladığın için böyle daha pratik olur ben evde sürekli zıplıyordum boyum 165 felandı çok kısaydım şimdi 172 oldum zıplamaya devam ayrıca ters barfiks aleti var Gravity Boots diye ayaklarınla buna asılıp baş aşağı duruyorsun Dünyanında yer çekimi etkisiyle kemiklerde uzama yaratıyor ben 18 yaşındayım gene tamamen gelişimim bitene kadar boyum 178 felan olur gibi.

0|0
    0|0
  • 15 yıldır salonlarda izlerim boyum 150 demek ki izlerken uzamıyormuş belki oynarken uzar bir dene bakalım :P

0|0
    0|0
  • uzatır lakin omuzların falanda genişler mesela yüzme yapan kadınların maşallahı var mutlaka değişim olur tabi düzenli yapmak lazım bende eskiden oynardım

0|0
    0|0
    • peki boyun uzadımı?

• boyum 1.82 falan ama genetik sanırım bide ben düzenli lisanslı oynamadım 3-4 sene boyunca takılırdık arkadaşlarla ama şöyle bişey varki kemik yapısı illa ki değişiyor mesela ben zayıfımdır kemiklerim incedir lakin omuzlarım geniştir etkisi bu olabilir

• Hıc gıtmedım hatta oynamayı bıle bılmem yorum yok kanks

0|0
    0|0
  • 4 sene amatör olarak 6 sene de lise ve unı de oynadım. uzatır ama ergen çağlarında başlaman lazım ben lise hazırlık bittiğinde 178 iken dnem başlangıcınde 188 olmuştum şu an 195 :)

0|0
    0|0
    • amin inş. bnde öyle olurumda seninde maşallahın varmış

• dieylimki ergenlikte başlasaydım kaç cm uzayabilirdim yani şimdi başlayacam kaç cm etki ederdi?

• genetik ve ergenlik öncesinde beslenme ile alakalı. mesela ben makedonya göçmeniyim. bizde kısa az vardır. kaç yaşındasın? ve boyun kaçcm?

• genetik izin verdiği kadar

0|0
    0|0
  • ayda kaç cm uzatıhahahah :D arkadaşım o ne öyle yahu. biraz mantıklı düşün.

0|0
    0|0
  • 2-3 cm uzarsın en fazla daha fazla değil. o iş genlerle ilgili kendinle barışık ol.

0|0
    0|0
  • gergedan boynuzu kesin çözüm

0|0
    0|0
  • biz ailecek 1 yıl basketbola gittik şimdi eve sığmıyoruz üst katı satın alıp duvarları kırdırıcaz

0|0
    0|0
    • ahahahahaha :D şaka felan bir yana ciddimisin?

• Lan olm sen ne tür bir psikopatsın lan ağzına s... boku defol git lan

• Ahahahaha:D:D

• evet uzattıı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ewet bir sene oynadım en çok boy uzatan sporlardan biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...