Yüzme öğrenmek çok mu zor. sudan korkan biri için?

yani çok öğrenmek istiyorum ama korkuyorum boğulurum yapamam diye.tavsiyeleriniz nelerdir

1|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• kurbağa kadar ölemiycen mi sen şimdik ayıpsınn :))

0|0
    0|0
    • :) gerçekten o kadar çok istiyorum ki ama :((

• git öğren zorbişi yok yemek yapmayı yumurta kırmayı bilmeyen yapıyo ne salaklar yüzüyoda sen mi yüzemiycen

Erkekler Ne Diyor 12

• :( ayağının yere değdiği yerde yüzmeye calıs başta. Suyun üstüne kendini bırak suda havada kalmayı denee. Beni çocukken mahalledeki abiler ayaklarımdan tutup zorla atmışları :( ağladım ağladım korktum sonra zevkli gelmeye başladı yüzdüm yüzdüm. 16 yaşında ve 17. yaşında kocaeli yüzme 1.si oldum. Dünya şampiyonasına katılacakken ailesel nedenlerden dolayı yüzmeyi hatta hayattaki herşeyi bıraktım diyebilirim.

2|0
    0|0
  • Korkulacak bir şey yok.basit yüzmek

0|0
    0|0
  • kurs gitsen iyi olur

0|0
    0|0
  • kayıkla acıl bırden suya atla kanks oyle boyle yuzecen zaten :D

0|0
    1|0
  • öğren ya kolay bir şey

çocuklukta öğrenseydin keşke

çevrende birilerine rica bile etsen öğrenirsin o kadar zor bir şey değil

0|0
    0|0
  • Eksik kalsın bosver bogulursun mogulursun mazallah

0|0
    0|0
  • su korkunu yenmek istiyosan yanına güvendigin birini al onun eşliginde o seni batırsın sen cıkmaya calıs böyle böyle alışırsın...

0|0
    0|0
  • kursa gidince atla diyorlar atlamazsan suya atıyolar seni ilkinde çırpınıp kurtuluyorsun sonra alışıyorsun

0|0
    0|0
  • Kolay. Istersen tarif edeyim

0|0
    0|0
    • mesaj atamadım yazarmısın buradan

• 1.önce sudan korkma, ona nazik davran 2. Bel derinliğine git, ayağa kalk ve nefes al, son suya gömül nefes ver, nefesi ağızdan al, burundan ver 3. Suyun içinde gözünü aç, biraz yanar ama alışırsın. 4. Suyun üstüne yüzü koyun yat, kafan içerde düz olacak ce kollar ilerde, bacaklarını kalçadan çırp, dizden değil, bu şekilde nefesin yettiği kadar ilerle sonra ayağa kalk Dinlen 5. Kol hareketini tarif zor göstermem lazım 6. Eller suya girerken avuçlar çağlamayacak önce parmaklar girer 7. Sırt üstü daha kolay

• Ben de zamanında çok korkardım ama şimdi aşık oldum 7-24 havuzdan çıkasım yokkk :D

0|0
    0|0
    • ilk nasıl öğrendiniz kurs falan mı ya da ne bileyim bu işin tekniği nedir.

• Orda sana yardım ediyorlar merak etme ama hocana bunu söylemen ve sana yardımcı olmasını istemen lazım. Derslerde çok oluyo öyle kişiler merak etme sonradan hepsi açılıyolar :D

• çok teşekkr ederimm

• Öğrenirsin abla önce korkunu bir kenara bırak.

0|0
    0|0
  • suyun kaldırma gücüne inanıyorsan gerisi kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• korkulcak hic birsey yok...ögrendikten sonra sudan cikmak istegmiyceksin.sirt üstü suyun üstünde durup yavasca yüzmek bundan büyük keyif yoktur belki herseyi uutuyorsun :)

0|0
    0|0
  • Korkunu yen psikolojik olarak. Yaninda guvendigin Biriyle denize gir. Kiyida kendini suyun uzerinde tut. Sonra bir bakmissin yuzuyorsun :)

0|0
    0|0
  • denizler korkunc. havuzlar pis. ben de öğrenemedim. kendi havuzum olmadıkca öğrenmem dssadasddas

0|0
    0|0
  • Korkma bogula bogula ogrenirsn bende kucukken oyle ogrendm:D ama cidden korkulcak bisey yok

0|0
    0|0
    • yani bu işin tekniği nedir bn birkaç kez denedim ama duramıyorum su üstünde :(

Yükleniyor...