Kilo vüvut pilates kalça eritme göbek eritme yardım.?

boyum 158 kilom 57. kalça basen bölgesini eritmek için bir öneriniz var mı. ya da sonuç alanlar da yardımcı olursa sevinirim. benim 7 kilo vermem lazım ve, göbek ve basen bölgesinde birikmiş şekilde.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• diyet bol su en az 3 litre
    yuruyus kosma ip atlama iki gunde bir
    squat tarzi hareketler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• niye üstte hiç bişe yokmu? hep alttamı toplandı? ölçülerin kaç? zumba var bak millet ölüyor bunu yapmak için

0|0
    0|0
    • göbek ve basen ama göbek çok değil

• o zaman spora platese devam hatun, kolay gelsin, sadce basen eritmek zor. göbek fazla yoksa sorun değil yastık niyetine kullanılabilir :) erkek arkadaşın tarafından. neden bu kadar üzerine düştün balık etliyi geçip kilolu modunda mı görünüyorsun basenler ile?

• Tipik Türk işte. Memelerinde erik kadardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir video var +3 olmadığım için link atamıyorum çoook etkili. bana özelden yaz atıyım linkini ben yararını gördüm pes etme ağrıyo falan deme her gün yap ve ben koşu bandında her gün düzenli koşuyorum günde 500 kalori yakıyorum üstüne bide mekik. vücudu sıkılaştırır. bol boooool su. şekerle ekmeğide hayatından kesin olarak çıkar.

0|0
    0|0
  • özel bir şeyler yapmana gerek yok. 8-10 kilo verirsen bitti gitti işte.

0|0
    0|0
    • evet ama 3 aydır falan kilo vermem durdu. bnde dikkt etmiyorum bu sürede pek ama. nasıl halledebilirim bir bayan olarak önerin var mı

• yani sabredeceksin böyle duraklama dönemi olur. 3 ay olduysa biter artık devam edersin vermeye. metabolizma yapar arada bunu. pes edersen olmaz. :/ devam aynen. her gün 1 saat koşup - yürüyüp 2.5-3 litre su içmeye özen gösterip öğün atlamaz ve yediklerinede dikkat edersen halledersin.

Yükleniyor...