Hayattaki en büyük korkularınız neler?

Benim en büyük korkum günün birinde yapayalnız kalmak. Öyle birşey olmayacak belki de ama bilemeyiz yinede hayatın neler getireceğini. Onun dışında ölümden ve karanlıktan korkarım.

Siz nelerden korkarsınız? En büyük korkularınız nelerdir?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm insanalrın ortak korkusudur yalnızlık.Zaten insanın sevdiğinden kolay kolay ayrılamamasının da nedeni budur.Çünkü insan sevdiğinden ayrılınca yalnız kalma durumu vardır sonunda.Ben ise, ölmekten korkmam.Yeteri kadar dolu dolu yaşayamamaktan korkarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ukala olmazsanız yalnız kalmazsınız. ;) Ukala insanlar pek sevilmez de.. genelde bu yüzden yalnızdırlar.

0|1
    0|1
  • Bir gün yaşlandığım zaman, ele ayağa düşmekten, torun torbalarımın heey moruk nabersin demelerinden.

not: Tabi daha büyük korkum var, ama düşünmek bile istemiyorum!

0|0
    0|0
  • Hayattaki en büyük korkm ne yalan söyliyim sır kapısı gibi olayların başıma gelmesi.2 sefer geldi 3.de muhtemelen ya aklımı ya canımı alcak

0|0
    0|0
  • aile kurup sıradan bi hayat sürmek.

0|0
    0|0
  • Korkularımla hep yüzleştiğim için, sorun yok

0|0
    0|0
  • Bana duyulan güvenin kaybolması..

0|0
    0|0
  • ben siyah saç ve yeşil gözden korkuyorum.çok zaafım var çok.bildiğin gibi değil.

0|0
    0|0
  • Örümcek, köpek, çekirge, gece uyurken saçlarımın kesilmesi, gece duştayken elektriğin kesilmesi

0|0
    0|0
  • Başkalarına muhtaç bir hayata mahkum olmak...En büyük korkum bu.

0|0
    0|0
  • ölmekten çok günahım var şu an gidersem yandım:))

0|0
    0|0
  • kadınsız kalmaktan :))))

0|0
    0|0
  • birgün güvenebileceğim hiçkimsenin kalmaması ve üzüntümü sevincimi yanlız paylaşmak kadar korkutucu bişey olamaz heralde..

0|0
    0|0
  • yalnızlık karanlık gecelerde tek gerçektir...korkma ondan bazen sığınabileceğin tek yerdir...korkularım yok...ölümü her gün bekliyorum sabırsızlıkla ...

0|0
    0|0
  • insanların güvenin kaybetmekten korkarım

0|0
    0|0
  • duruma göre değişiyor...

0|0
    0|0
  • Allah korkusu gerisi koymaz bana

0|0
    0|0
  • sakat kalma korkusu var.