Salon Mu Ev Mi Sizce Hangisi?

öncelikle şunu belirteyim benim spor yapmakta amacim omuzlarimi biraz genişletmek bileklerim ince onları guclendirmek arkadaşlar 3 aydır evde bir çift dumbell, barfiks ve el yayı ile çalışıyorum bu yaz 3 aylığına spor salonuna gidebilirim 3 ay 350 tl falan babam istersen git dedi ama ben bilemiyorum 350 tl'ye eve başka alet alsam uzun süre kullanırım ama salona verirsem 3 ay giderim sizce ne yapayım ailem bonkördürde ben biraz cimriyim birazda asosyal oldugumdan salondan korkuyorum ayrica protein tozu kullanmak istemiyorum spor salonuna gidersem proteine daha fazla ihtiyacim olacak evde zaten basit haraketler yapıyorum siz bana ne yapmam gerektigini onerin mantıklı bir aciklamada bulunun

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunda yapabilcen imkanlar evde varsa evde yap salona git yoksada hoca kontrolünde yaparsın ve protein diyeti yaparsın toz kullanmadan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• salona git profesyonel eşliğinde yap bişileri

0|1
    0|0
  • Salona git önce. Zamanla kendi kendine yaparsın. Uzman yardımı olmadan olmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• spor salonuna gşidersen gelişimin daha hızlı olur nedeni ağırlık artırımını daha kolay yaparsın ama sunu da beklirtmek laızm protein tozu her giden kullanıyor diye bir şey yok orada kullanmak istemeyen kullanamaz ama yok abi ben gitmem paraya yazı diyorsan
    Bir tane Balfiks demiri sart eve bir de
    Gogus pres için sehpa uydursan bir bar lazım uzun plaka ağırlık lazım
    dambıllar ayarlanabilir ise yine onlarada artırım için biraz plaka lazım olur

0|1
    0|0
  • evde yapılan spordan hayır gelmez salona gıt derım kanks

0|1
    0|0
  • hoca kontrolünde yapman emin ol daha iyi olacaktır. ben hocasız calıştığım 5 ay için çok pişmanım 2 aydır hocayla calışıyorum gözle görülür bir değişiklik var vücudumda.

0|1
    0|0
  • bende 2 ay spor salonuna gittim. salona gidip gelmek çok yorucu ve zaman alıyor bu yüzden ağırlık seti sipariş ettim 149 tl ye bu gün yarın gelir evde daha rahat çalışırsın ama ciddi olmaz

0|1
    0|0
  • Kesinlikle salona gitmelisin...

0|1
    0|0
Yükleniyor...