Brezilyada Scolarinin;Ronaldinho, Kaka ve Filipe Luisin kadroya almaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu 3 oyuncuyu almayan Scolari herkes fikirlerime saygı duysun ve bu takımı desteklesin demiş.Sizce bu kadro seçimi Brezilyayı nasıl etkiler?

Kaleci: Jefferson (Botafogo) Júlio César (Toronto) Victor (Atletico-MG)

Savunma: Dante (Bayern) David Luiz (Chelsea) Henrique (Napoli) Thiago Silva (PSG) Daniel Alves (Barcelona) Maicon (Roma) Maxwell (PSG) Marcelo (Real Madrid)

Orta Saha: Fernandinho (Man. City) Henrnaes (Inter Milan) Luiz Gustavo (Wolfsburg) Oscar (Chelsea) Paulinho (Tottenham) Ramires (Chelsea) Willian (Chelsea)

Forvet: Bernard (Shakhtar) Fred (Fluminense) Hulk (Zenit) Jô (Atletico-MG) Neymar (Barcelona)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tek onlar değil o milli takım kadrosundan kat ve kat iyi olan oyuncular var seçilmeyenler fakat adamların sırf ismi yok diye alınmadılar.
    Ronaldinho yaşından dolayı ama orta sahaya bakıyorumda çoğu oyuncudan iyi Ronaldinho.
    Kaleciler herneyse diyelim Cesar iyi bir seçim olur.
    Dante (balon)
    Fernandinho, hernanes, paulinho gibi oyuncular çok abartılıyor ve o kadar ahım şahım iyi değiller kaka'nın şu an ki ölü hali bile bunları 5 e katlar.
    Oscar nasıl seçildi anlamadım tam iyi oynuyordu ! amma uzun zamandır maç oynamadı nasıl seçildi anlamadım.
    Forvet ise, hulk ve neymar çok yanlış seçim. neymar boş kaleye ve karşı karşıya dolu kaçırıyor üstelik barçada 0 çekti ve balon bir oyuncu olduğu brezilya gibi mahalle takımı liginde top cambazlığı yapıp artistik hareketler yapabildiğini görmüş olduk.
    Son 3 haftayı da sakat geçirdiğini de unutmamak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ronaldinho tüm dünyada sevilir ama brezilya adeta tapılır scolari kupayı alamazsa muhtemelen bir daha milli takımı yüzü göremez, çok büyük bir kumar oynadı son bir defa dünya kupasında üstelik brezilya'da ronaldinho'yu izleme keyfinden bizi mahrum ettiği için esefle kınıyorum scolari'yi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ronaldinhoyu kakayı kadroya almak facia olur zatende luisin kadroya alınmaması facia olmuş. Çok iyi sol bek diyebilirim kanattada kullanabilirsin onu saçmalık yani adam hangi kafayla almışsa. Willian alınıyor luis alınmıyorsa ateş etsinler o antrenöre :P

0|0
    0|0
    • bir de psg li lucası almamış

• Onada saygı duyarım mesela da, ama 45 50 ortalama maç yapmış birini ve çok iyi performans sergileyen birini kadroya almıyorsan yani :D anladın sen :D

• ronaldinho'yu bir izleyemiyoz adam akıllı ya

0|1
    0|0
  • yaşlarından dolayı sanırsam kanks

0|0
    0|0
  • Ronaldinho ile kakayı anlarım da filipe luisin alınmaması bence de saçma. Marcelo sakatlansaa napmayı düşünüyo acaba?

0|0
    0|0
  • KurabiYe dostum yaşlandı onlar bende olsam şimdi bende almazdım brezilyada futbolcumu yok adamların genç yetenekleri var zaten artık brezilyaya katkı yapmaz ronaldinho ve kaka filipe luis ile ilgili bilgim yok.

0|0
    0|0
    • bence bu 3 isim fazlasıyla katkı yapardı.tamam r10 yaşlandı belki 90 dakika kaldıramaz ama bu adam 45 dakikada olsa hak ediyordu

• kakayı işler kötü gitti zaman alabilirler 80 den ya da 75 den sonra brezilya yenikken onun harici kakada 90 dakikayı kaldıramaz.

• Tanıdık ne kadar isim varsa toplamış.

0|0
    0|0
  • ronaldinyo bencil olduğu için kak da sürekliliği yok

0|0
    0|0
  • bu takım olmamış yeniden yapsınlar

0|0
    0|0
  • "ronaldinho yok, lucas moura yok, ganso yok, damiao yok, kaka yok, iego yok, pato yok, robinho yok, sandro ranieri yok, filipe luis yok, coutinho yok, roberto firmino yok, marquinhos yok ne var la it" tepkisini verdim

0|1
    0|0
    • hay ağzına sağlık içimdeki dünya kupası sevgisinin içine etti :)

• hayalarına vuracağım scolarinin

Yükleniyor...