Çöp gibi bacaklarımı kalınlaştırabilir miyim?

çöp gibi bacaklarımı kalınlaştırabilir miyim saçma bi soru oldu ama böyle bi yöntem varmı valla japonlar gibiyim yaaa ufff :( 44 kiloyum çok cılızım bacaklarım kalın olsun istiorum

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• diğer yerlerinin zayıf kalması sadece bacaklarının kalınlaşması için bacaklarını çalıştırcak birşeyler yapman lazım dedikleri gibi ya çok yürü ya bisiklete filan bin

eğer zaten çok zayıfım her tarafım kilo alsın diyorsan çözüm basit zaten yemek ye ve hareket etme:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Düzenli Bir "Kilo" Programı Yap Kendine , Aksatma. Bunun Yanı Sıra Sporda Yap Ki Kilonun Yanında Sarkma Yaşamayasın. Sıkı Kalmalı Vücudun. Ama Spor Meselesinide Abartma Derim. Kalın ve Seksi Bacaklara Sahip Olmak İsterken Roberto Carlos Gibi Kaslı Bacaklara Sahip Olmak İstemezsin , Çirkin Durur :)

0|0
    0|0
  • aynen kızlar çöp bacaklarım var nasıl kalınlaştırabilirim

1|0
    0|0
  • Tenis oyna, bacak kaslarını çok iyi çalıştırır.

0|0
    0|0
  • step yap. merdiven in çık.

0|0
    0|0
  • biraz yemek ye

0|0
    0|0
  • biraz kilo sonra spor yapmalısın..

0|0
    0|0
  • belli olmaz belki de sadece göbekten kilo alırsın.bazı insanlar bacaktan hiç kilo almaz.

0|0
    0|0
  • bse yapmana gerek yok fazla kalın olasından ıyıdır

0|0
    0|0
  • ye biraz ye yede kilo al

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bol bol yemek ye ve koşuya çık . Bacaklarında ilk olarak yağ birikir ama koşu ile de kas olur. Yemek yemeği ihmal etme ama o kadar zayıfken kalın bacak olmaz olsa da tuhaf durmaz mı sence ?

0|0
    0|0
  • Bir spor salonuna başla.Sürekli bacak kaslarını çalıştırmaya yönelik çalışmalar yap.

0|0
    0|0
  • 44 kilo mu ? Çok zayıfsın bence doktora gözük sağlıklı beslenmek adına yardım al..

0|0
    0|0
  • sadece bacaklarnmı zayıf? yemek ye vitamın al istah acıcı zaten yaz da geliyoo:)) alırsın merak etme

0|0
    0|0
  • bol bol yemek ye :D

0|0
    0|0
  • sana en hızlı ve en sağlıklı bir formül söylüyorum benim bacaklarımda öyleydi ve şimdi cok memnunum spor salonuna git yazık ve spor hocasından bu konuda yardım iste bir fıtnes aleti var 2 ayda istediğin sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
  • canım benım bacaklarım aynı senın ıstedıgın gıbı kalın balık etlıyım ya bende ınceltmek ıstıyorum.30 beden pantolon gıyıyorum.

0|0
    0|0
  • Homini gırtlak ol ,kalın bacakların olsun. :D

0|0
    0|0
  • çok zor..kilo bile alsan bacakların kalınlaşmaz..anotomik bişey o değişmez..

0|0
    0|0
  • boyn kac

0|0
    0|0
  • bisikletle kalınlaştırabilirsin ağrlık derecesini yüksekte tutacaksın bu önemli

0|0
    0|0
  • kilo alman gerkiyor kesinlikle o zaman şekilleniyor

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • vitamin kullan. istemedigin kadar kilo alırsın valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...