Beşiktaş Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turunda Seri Başı oldu?

Beşiktaş 'ın Şampiyonlar Ligi 3.ön eleme turundaki muhtemel rakipleri; Dnipro, Panathinaikos, Feyenoord, Grasshopers, AEL Limassol.
Ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi takım çıkar?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu takımlar cantada keklık degıl, besıktas saglam kadro kurmalı, ılk turda elenebılır, ben galatsaraylıyım para umurumda degıl, ne kadar cok takımla orada yer alırsak bır gun o kupyaı alma ıhtımalımız o kadar artar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Feyanoord dinipro filan çok iyi pas yapan rakibi bozan takımlar iyi transferler olursa tur şansımız yuksek.yunan takvimini eleyip turlamak güzel olur

0|1
    0|0
  • dnipro çıkabilir bu turda en zorlu rakip olmasına karşın beşiktaşın kadro kalitesi bu turdaki en güçlü rakibinden çok daha iyi son zamanlardaki hırslı ve iyi oyununuda göz önünde bulundurduğumuzda ben kesinlikle beşiktaşın turu geçiceğine inanıyorum

0|1
    0|0
  • Insallah 7-8 takımla avrupaya gıderız bırgun

0|1
    0|0
  • Bu takımlardan birimi çıkacak illa. O zaman AEL çıksın derim en basiti o aralarında ya da dnipro

0|1
    0|0
  • Hadi bunları geçti. Ya sonra ne yapacak? Beşiktaş 2-3 yıl daha toparlanamaz.

0|0
    0|1
  • feyenoord gibi geliyor, inşallah atlar turu bjk

0|1
    0|0
  • Hepsine gücümüz yeter evelallah ta önemli olan bundan sonraki tur o sıkıntılı

0|1
    0|0
  • Feyenoord

0|1
    0|0
Yükleniyor...