Bodyciler bakabilirler mi?

Abiler benim sorum ş 18 yasindayim ektomorfum göğüs pres basarken yanma hissetmiyorum 2.aydir body yapiyorum basabildigim en iyi agirlikla 10 tekrar yapiyorum 3 set giriyorum son sette bayada zorlaniyorum ama yok göğüste tık yok hocamda yanmasi lazim diyo ama belki gögüs kaslaron yeni geliştigi için yanmiyor olabilir diyo kas oranim az ekto oldugum için bu sebepten o agri olmuyo olabilirmi ve agri olmasa bile gögüslerim gelişirmi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bazen abanırsın abanırsın vucutta değişiklik olmaz az bıraktığın vucut birden kas toplar bence surekli sürekli yapma 1ay falan bırak birde öyle gör vucudunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• * Hareketi yanlış yapıyorsundur.
    * Kasların yeni yeni gelişiyordur.
    * Ağırlık azdır.
    * Sürekli aynı hareketi yapmaktan dolayı vücudun buna tepki vermiyordur bir süre bırakmalısın. Başka hareketler deneyebilirsin.
    * Vücudunda problem vardır.

Bu ihtimalleri değerlendir.

0|0
    0|0
  • Bence bu sessizliğin sonu fırtına.. Biraz ara ver bir iki hafta kadar.. Bak bakalım bir ağrı başlıyo mu?

0|0
    0|0
    • O zaman illaki ağrır hocam kaslar hamlaşır tekrardan bench basarken herkez goğüste agri olmasi gerektigini söyledi ben ne kadar zorlansamda gögüsümde ağrı olmuyo bu canimi sıktı

• İşte bende ondan bahsediyorum.. Kaslarının bu kadar ağrıya cevapsız kalması normal değil.. Ağrı kasın geliştiğini gösterir.. Bunun için sen bench basarak etkiyi verdin, şimdi birazda rahatlık vererek kasların büyümesini bekle ve tepki de sana kas olarak gelsin..

• Tekrar sayını artır.Yeterince kan pompalanmıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • bendede aynı durum var ne yaptıysam yanma olmadı bende 1 aydır yapıyorum gögüs kasları yeni geliştigi için olabilir...

eskine göre gelişme var ama az...

0|0
    0|0
    • Var var bendede var eskisine göre gelişme ama yanmiyo o aciyi gögüste hissedemedim vücudumda kollarda omuzlarda sırtta kanatta her yerde hissettim göğüste yok acimiyo ama eskisinr göre gelisme var birazda takintiliyim o aci olmayinca gelişmjcek gibi geliyo

• benden çok beni çaşlıştıran abi sinir oldu ulan ne yaptırdıysam yanmadı diye :D

Yükleniyor...