Dün kupa maçında Alex'in performansı nasıldı?

Sizce alexin dünki performansı bu yılın spor toto süper ligde en iyi performansı mıydı? Bütün oyuncular arasında yani.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Alex mükemmeldi dün akşam.

Kötü oynadığı bir maçı hatırlamıyorum zaten. Türkiyedeki en iyi yabancı oyuncu bence şuanda da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yılın Futbolcusu bence Selçuk İnan ama şöyle bir durum var Alex o kadar kaliteli bir oyuncu ve yıllardır Türkiye'de bize bu kaliteliye alıştırdı .

Alex en sıradan oynadığında bile takımın en iyisi bence dün her zaman oynadığı kadar kaliteli oynadı.

0|2
    0|0
    • Yılın oyuncusuna katılmıyorum ama :) Alex türkiyeye geldiğinden beri yılın oyuncusu değişmiyor bence :)

• Alex asrın oyuncusu.. Süper Ligi araya katmıyorum.. Hangi futbolcu 3 asist+1 gol çıkarır bir maçta :) Uzaktan şutuda gol oluyor asist yaptıklarıda,vurduğuda :) Altın ayak altın kafa alex.. Dörtlüleri yaktı ;) Aydınlıkta nasıl kupa alınır gösterdi ;))) Kralex diye boşuna demiyoruz..Şu Türkiyede her takıma 1 Alex lazım ama akıttıgı terin damlasını bile vermeyiz. Oynamasa bile desteği yetiyor ;))

0|0
    0|0
  • Alex 10 numaranın hakkını verdi bir kez daha.

0|1
    0|0
  • başarısını falan bilmem ama bir GALATASARAYLI olarak alexi seviyorum. Özellikle şehit isimleri bir tşörte yazıp çıkmıştı o zaman gözümde baya bi yükselmişti. Türk dediğimiz insanlar yapmadı bunu hiçbir takımdan ama alex böyle değildi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alex De Souza;

Parti kur oy atayım, tarikat kur muridin olayım, turşu kur yiyeyim, soba kur yakayım, koperatif kur ev alayım, saçımı tara de tarayayım,*de gideyim, ödevin olsun ben yapayım, suç işle üstüme alayım, çaldır kapat arayayım, kontör iste yollayayım, havada durdum de şahidin olayım, sofraya oturalım sen başlamadan yemeyeyim!

0|0
    0|0
  • ben bir galatasaraylı olarak alexi beğeniyorum zaten kupa maçında da fenerbahçe değil kupayı alex aldı.Bu arada alex le hagi yi kıyaslayanlar var alex türkiye kupasını kazandırır hagi uefa cupasını kazandırır lütfen kıyas yapılmasın.

0|0
    0|0
    • İstatistikler kimin daha iyi olduğunu gösteriyor merak etme :)

• lan ne çabuk unuttunuz arenada yatarak 2 1 kazandığınız maçı yada 2 2 biten saraçoğlundaki maçı kim yatarak kazanmış belli oluyo90 dakka defanstan çıkmadınız iki pozisyon iki gol biz yatarak şampiyon olmuşuz çokmu. ayrıca bak s*kerim s*karımılı konuşma adam gibi konusuyoruz şurda

• FENERBAHÇE kaç maç almış gs kaç maç sen onu bir araştır karşıma gel by by

• alex artık yaşlandı

0|0
    0|0
  • Gol attı asis yaptı daha ne olsun ?

0|0
    0|0
  • alex alex alex

0|0
    0|0
  • herzaman ki gibi yine iyiydi

0|0
    0|0
  • bursa nın performansı çok kötüydü fener normal oyununu oynadı fakat kralex çok farklıydı :D

1|0
    1|0
  • Hagiyi saymazsan turkıyeye gelmıs en ıyı yabancı

0|0
    0|0
    • Haginin karnesiyle alexinkini karşılaştır o zmn hagimi alex mi anlarsın ;)

• Senınle hıc munakasaya gırmıcem komık oluyorsunuz HAGİ nin bku olamaz...

• harikanın tamamıydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...