Kapat

Şu an önünüzde duran nazını çeken bilgisayarlarınızın modeli ne?

casperbilgisayarınızın markası ve modeli?

kaç yıldır kullanıyorsunuz?

alırken özelliklerine mi baktınız fiyatına mı?

eğer özelliği ise hangi özelliği?

ben asus kullanıyorum link model bu 2 yılı geçti alalı asusun sağlamlığı ve o dönem tasarıma başladığım için 1 gb ekran kartının olması tercih sebebimdir.

• Asus
    A seç
  • Hp
    B seç
  • Apple
    C seç
  • Toshiba
    D seç
  • Casper
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|18

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle fiyatı için aldım.kasaya geçen sene 50 lira verdim, geri kalan parçaları kuzenlerden topladım.kasa bazen o kadar çok ses çıkarıyor ki altına dört tekerlek taksam traktör olarak kullanabileceğim hissine kapılıyorum.evet teknolojiye çok da meraklı değilim :((

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben kendi pc'mi kendim topladım valla. 6 çekirdek AMD 1090T Black Edt. , 8 gb Kingston ram , 2 gb XFX hd 6950 gpu , High Power 750W power supply , 2 TB WD Hdd , anakart da Asus M4A89GTD Pro. Geçen sene 2000 küsur liraya yapmıştım sanırım. Ama illa "marka seçecen len, toplama saymıyoz" dersen tercihim Acer olur laptop olarak. 4 sene kullandım,anasını ağlattım aletin, bana mısın demedi hiç sorun çıkartmadı bana :)

0|0
    0|0
  • asus i7 işlemci 4 gb ram 4 gb ekran kartı 750 gb harddisk 2.2. ghz turbo boost ile 3.2 ye kadar gördüm falan :D

0|1
    0|0
  • Asus nv50n 2.4ghz . 3senedir kullanıyorum. Önceki asus anakartı yandıqı için garantiden beleşe aldım toplamda 4.5 senedir kullanıyorum asus tek sıkıntısı 2sene sonra ısınma problemi . Performans önemliydi ona göre seçtim. 3gün notebook site degerlendirmeleri ve hardware testlerinden basarılı çıktıqı için bu özellik ve performans etkili oldu seçimde

0|0
    0|0
  • Müh. bölümünde okudugum için fiyatından çok özellikleri önemli benim için.Çok agır programlar kullanıyoruz çünkü.

Bilgisaar modeline gelince şuan dell kullanuıyorum.Niyetim yazın elime para geçince Toshiba veya. asus almak.

Faydalı bilgi: Casperden uzak durun...!

0|0
    0|0
  • masaüstü toplama; 4 çekirdek 3 ghz işlemci 4 gb ram 1 gb ekran kartı

laptop olarak en iyi marka toshiba bence

0|0
    0|0
  • Phılıps

0|0
    0|0
  • dell inspiron 5100 i7 işlemci 4 gb ram 1 gb ekran kartı 500gb hdd güzel hoş bi laptop işte :) ben seviyorum pc mi. :)

0|0
    0|0
  • hp ancak garanti dolunca optik sürücü arıza yaptı..servis 220 dedi mahalledeki elektrikçi aynısını 120 tl ye değiştirdi.

0|0
    0|0
  • Dell

0|0
    0|0
  • casper

0|0
    0|0
  • masa üstü kullanıyorum şuanda anası babası belli değil bunun her telden marka var bunda :D

0|0
    0|0
  • Alienware

0|0
    0|0
  • exper özelliklerini bilmiyorum acun dedi aldık.. 1 sene oldu

0|0
    0|0
  • casper yüksek performanslı 2.bilgisayar olarak almayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Asus

0|0
    0|0
  • Alienware, amerikada, okul grup projemizi tanıtıma gittigimiz zaman almıstım, tercih sebebim, en iyi modifkasyona sahip oyun laptop ı olmasıydı. 32 gb rami ve 3 gb ddr5 gtx 540 ekran kartı almamdaki en büyük nedenlerdi.

0|0
    0|0
  • asus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Toshiba. Markası hariç hiçbir özelliğini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • dell

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.. Acer. 2 yılı geçti. Özelliklerine bakmadım ama alırken, sunum hazırlayabileyim ve interneti kullanabileyim kafi dedim..

0|0
    0|0
  • Ofis bilgisayarı lg.

0|0
    0|0
  • bnce marka önemsiz önemli olan özellikler ben vestel kullanıyorum

intel i5 işlemci 500 gb harddisk 6 gb ram 1 gb ekran kartı 3.00 ghz ben seviom laptopumu

0|0
    0|0
  • acer ferrariii kırmızı ve ferrari diye aldm

0|1
    0|0
  • Casper 3 yıldır kullanıyorum . Özellikleriyle beraber fiyatına da baktık tabi.

0|0
    0|0
  • Casper kullanıyorum bana yetiyor ama Asus daha iyidir. en iyisi toshiba ama tercihine göre değişir.

0|0
    0|0
  • 2 yıldır kullanıyorum crea mor renk:)sırf rengı mor dıye aldım:)daha bı problem yasamadık arada sırada trıp atıyor bana ama sorun yok:)

0|0
    0|0
    • bende sırf tasarımı için hp alıyordum sonra kendime dur dedim tasarımı sen yapacaksın işine yarayanı al :)))

• casper ama ben ona oğluşum diorum <3

1|0
    0|0
  • casper kullanyorum alırken özellıklerıne baktım ama bır fılım ızledıgımde cok ısınıyor :(

0|0
    0|0
    • Bende casper kullanıyorum nirvana bende hiç olmuyo öyle bir şey

• exper

0|0
    0|0
  • samsng ıs yrndekı evde casperr

0|0
    0|0
  • 4 yıllık samsung galıba

0|0
    0|0